خدمات مراقبتی و پرستاری
سبک زندگی

نظافت راه پله شمال تهران

محله های شمال تهران بخش گسترده ای از شهر تهران را شامل می شوند. این محله ها جز مناطق ثروتمند نشین و محبوب پایتخت به حساب می آیند و توجه بسیاری از افراد را به خود جلب می کنند. محله های شمال تهران روزانه میزبان تعداد زیادی از توریست است و جمعیت زیادی را در خود جا داده است. این قسمت شامل جاذبه های توریستی و گردشگری، پاساژ های خرید، امکانات رفاهی و دیگر مواردی است که سبب محبوبیت آن شده است.
به طور کلی موقعیت مکانی محله های شمال تهران به گونه ای است که فاصله بسیار کمی با کوه های شمالی تهران دارند. این مسئله سبب شده تا این محله ها علاوه بر مزایای گفته شده، آب و هوای بهتری داشته باشند. بنابراین محله های شمال تهران جز بهترین مکان هایی است که علاوه بر بافت شهری زیبا و مدرن، آب و هوا و امکانات متنوعی را نیز دارا می باشد.

نکاتی برای پیدا کردن آژانس نظافتی

پیدا کردن یک آژانس نظافتی خوب و حرفه ای از جمله راه هایی است که می تواند به شما در جهت تمیز کردن منزل کمک شایانی کند. در این قسمت قصد داریم به ارائه راه هایی بپردازیم که می توانید به کمک آن آژانس نظافتی خوب و مناسب خود را پیدا کنید.

یکی از راه هایی که می توانید به وسیله آن آژانس خوب و باکیفیتی را برای نظافت راه پله شمال تهران انتخاب کنید، توجه به نظرات افراد و شهرت شرکت مورد نظر است. توجه به مواردی که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم نیز می تواند باعث شود انتخاب هوشمندانه تری در این رابطه داشته باشیم.

 • امانت
 • حرفه ای بودن
 • وقت شناسی
 • دسترسی آسان و راحت 
 • اخلاق کاری حرفه ای
 • مهارت کاری بالا

مهارت های ارتباطی بالا

از دیگر راه هایی که می توان به وسیله آن آژانس نظافتی مورد نظر خود را پیدا کرد، برررسی مهارت ارتباطی کارکنان آن است. این آیتم را می توانید با یک تلفن ساده به مجموعه و پرسیدن چند سوال به راحتی متوجه شوید. تسلط و نوع پاسخگویی به سوالات می تواند تا حدودی میزان حرفه ای بودن آن ها را در کار مشخص کند.

بررسی پیشینه کارمندان

برای هر شرکت و موسسه ای به خصوص شرکت های نظافتی، بررسی پیشینه کارمندان امری ضروری و لازم است. در شرکت های نظافتی به دلیل این که افراد با منازل و حریم شخصی مشتریان سر و کار دارند، اهمیت این مسئله دو چندان می شود. بنابراین می توان گفت که برای نظافت راه پله شمال تهران سراغ موسسه هایی بروید که کارمندان خود را از فیلتر های متعدد حرفه ای و اخلاقی گذر داده اند.

نحوه نظافت راه پله شمال تهران

پله ها از جمله قسمت های مهم منزل به حساب می آیند که نظافت آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در واقع این قسمت ها اولین مکان هایی هستند که هر شخصی که به منزل شما وارد می شود با ن ها برخورد می کند. آگاهی از این مسئله که چگونه این قسمت ها را به شکل اصولی تمیز کنید، نکته مهمی است که لازم است هر شخص نسبت به آن آگاهی داشته باشد. در این مقاله قصد داریم در خصوص نظافت راه پله شمال تهران با شما صحبت کنیم.

مانند هر مکان دیگری، اولین کاری که برای تمیز کردن راه پله لازم است انجام دهید، این است که آن را مرتب کنید. اسباب بازی کودک، لباس های شسته شده و هر وسیله ای که باعث به هم ریختگی پله ها شده است را از روی پله ها بردارید. با این کار تمرکز شما برای نظافت پله ها و کار هایی که باید انجام دهید، بیشتر می شود. وجود به هم ریختگی در سر تا سر راه پله نه تنها آن را نامرتب نشان می‌دهد، بلکه می‌تواند از لحاظ ایمنی خطر ساز باشد زیرا ممکن است شخصی روی آن بیفتد و از پله‌ ها سقوط کند.

راه پله های فرش شده می توانند به سرعت مو و آلودگی های محیط را به خود جذب کنند. بنابراین تمیز کردن راه پله ها به شکل اصولی و صحیح بسیار حائز اهمیت است.

تمیز کردن راه پله ها به وسیله برس برای برخی از افراد می تواند مشکل باشد، اما تجربه نشان داده است که این روش معمولا نتیجه بهتری را به دنبال خواهد داشت.

هنگام نظافت راه پله شمال تهران، در ابتدا می توانید از یک گردگیر کوچک استفاده کنید تا خاک و گرد و غبار موجود بر روی هر پله به طور کامل جمع آوری شود. بهتر است به منظور راحتی کار، پله ها را از بالا به پایین تمیز کنید. توجه داشته باشید در صورتی که از جارو برقی برای تمیز کردن پله ها استفاده می کنید، لازم است قطعات آن را به منظور دسترسی به گوشه ها تنظیم کنید. نظافت هر پله را به طور کامل انجام داده و سپس از بالا به پایین پله های دیگر را نیز تمیز کنید. در صورتی که پله های فرش شده شما دارای هر گونه لکه و آلودگی هستند، می توانید از شامپو فرش برای بر طرف کردن آن ها استفاده کنید.   

پس از تمیز کردن پله ها به یاد داشته باشید که هر طاقچه و قاب عکسی را که روی پله ها قرار دارد را نیز تمیز کنید.

 پس از تمیز کردن پله ها به سراغ نرده های راه پله بروید. با استفاده از یک کاسه آب صابون، می توانید نرده های راه پله ها را به نحو موثری تمیز کنید. بیشتر افراد تنها پله ها را تمیز می کنند و به نرده ها توجهی نمی کنند. نرده ها و حفاظ های راه پله ها به مرور زمان می توانند حالت چسبناک پیدا کنند. بنابراین برای تمیز کردن آنها، می توانید از مخلوط آب و سرکه نیز استفاده کنید.

البته به طور کلی پیشنهاد می شود برای تمیز نگه داشتن پله های فرش شده، آن ها را به فاصله هر 3 تا 4 روز یک بار جاروبرقی بکشید. یک فرش تمیز باعث می شود کل خانه تمیزتر به نظر برسد. بهتر است به منظور تمیز نگه داشتن فرش های سالن و راه پله ها، به صورت سالانه از یک قالیشویی حرفه ای کمک بگیرید.

نظافت راه پله مرکز تهران

راهنمای نظافت راه پله

نظافت راه پله شمال تهران را گاهی اوقات به صورت دستی انجام دهید.

گاهی اوقات شستشو دستی پله ها به عنوان راهی ساده و سریع برای نظافت منزل به حساب می آید. اگر پله ها دارای فرش قابل حملی هستند، می توانید فرش خود را به صورت دستی بشویید.

شستشوی دستی یک راه عالی برای تمیز کردن لکه ها، به خصوص لکه های سرسخت است. همچنین تمیز کردن راه پله می تواند خانواده شما را از باکتری ها و میکروب ها در امان نگه می دارد زیرا این موجودات نمی توانند در یک محیط تمیز رشد کنند.

پاگرد ها را فراموش نکنید

پاگرد مکانی است که در بین راه پله ها وجود دارد و متاسفانه تمیز کردن آن اغلب فراموش می شود. در صورتی که توجهی به نظافت پاگرد ها نداشته باشید، به هر میزان پله های خود را تمیز کنید، ممکن است جلوه ای کثیف داشته باشد زیرا این قسمت مستعد جذب خاک و گرد و غبار است.

برای تمیز کردن پاگرد ها و زدودن لکه های سطح آن، یک پاک کننده همه منظوره را روی آن اسپری کنید و با استفاده از یک پارچه تمیز، سطح پاگرد را به آرامی پاک کنید تا گرد و غبار و کثیفی آن از بین برود.

چک لیست نظافت راه پله/ راهرو

از جمله راه هایی که می توانید به وسیله آن تصور بهتری از کاری که قصد انجام آن را دارید، داشته باشید، تهیه چک لیست است. چک لیست به شما کمک می کند تا با دید بهتری کار های خود را به صورت مرحله به مرحله انجام دهید. در ادامه به ارائه چک لیستی برای نظافت راه پله شمال تهران پرداخته ایم.

 • نرده های دستی، دوک ها و پایین پله ها را پاک کنید.
 • مبل ها را پاک کنید.
 • پاگرد های پله ها را تمیز کنید.
 • پاک کردن شیشه ها فراموش نشود.
 • زباله ها را بردارید و با یک کیسه جدید جایگزین کنید.
 • تمام کفپوش ها را جاروبرقی کشیده و بشویید.  

نظافت راه پله شمال تهران

ویژگی های یک شرکت نظافتی خوب

کارکنان ماهر و قابل اعتماد

وجود کارکنان ماهر و آموزش دیده برای نظافت راه پله شمال تهران امری ضروری است. برای کسب و کار ها مهم است که بدانند نظافتچی ها به موقع می آیند و وظایف خود را به طور مؤثری انجام می دهند. برای مثال در صورتی که یکی از کارکنان بیمار است و نمی تواند در محل کار حضور یابد، لازم است شرکت مزبور نیرو های حرفه ای جایگزین خود را به محل مشخص شده اعزام کند.

خدمات ثابت شده

این مسئله که یک شرکت نظافتی امتحان خود را از لحاظ اخلاقی و حرفه ای پس داده باشد، بسیار حائز اهمیت است. نظرات مثبت مشتریان در خصوص یک شرکت نظافتی از جمله ویژگی هایی است که می توان به وسیله آن اعتبار آن شرکت را مورد بررسی قرار داد.

توجه به جزئیات

مانند هر شرکت مدرن امروزی، ضروری است که برای اطمینان از رضایت مشتری، شرکت ها نهایت تلاش خود را به کار گیرند.تلاش بیشتری انجام دهید. هدف ما این است که دائماً از انتظارات فراتر برویم و به شرکتی تبدیل شویم که تمام راه حل های تمیز کردن در جنوب شرق را به خود اختصاص دهد. توجه ما به جزئیات بی اهمیت است.

مدیریت موثر

ماموران نظافت، کارکنان خط مقدم شرکت های نظافتی هستند و این مسئله مهم است که در پشت صحنه، یک شبکه پشتیبانی کامل از سرپرستان و کارکنان مدیریت برای اطمینان از برآورده شدن انتظارات مشتریان وجود داشته باشد.

نظافت راه پله شمال تهران توسط سرویک

در این مقاله به نظافت راه پله شمال تهران و نکاتی برای پیدا کردن یک آژانس نظافتی پرداختیم و در ادامه به این موضوع اشاره کردیم که ویژگی های یک شرکت نظافتی چیست و مواردی را ذکر کردیم که راحت تر بتوانید یک شرکت نظافتی خوب را پیدا کنید.

مجموعه سرویک با دارا بودن 15 سال سابقه در حوزه خدمات رسانی نظافت و امور منازل و بیش از 30 هزار مشترک فعال آماده ارائه خدمت رسانی به ساکنین شهر تهران می باشد. همراهان گرامی می توانند همه روزه سفارشات خود را از طریق اپ سرویک ثبت نمایند.

نظافت منزل تهراننظافت منزل سعادت آبادنظافت منزل شهر رینظافت منزل شمال تهراننظافت منزل غرب تهران
نظافت منزل شهرک گلستاننظافت منزل نیروی هوایینظافت منزل ساعتینظافت منزل شرق تهراننظافت منزل ونک
نظافت منزل نظام آبادنظافت منزل زعفرانیهنظافت منزل رسالتنظافت منزل خیابان پیروزینظافت منزل نازی آباد
نظافت منزل ولنجکنظافت منزل جنوب تهراننظافت منزل شهرک غربنظافت منزل مرکز تهراننظافت منزل ظفر
نظافت منزل برای عیدنظافت منزل پونکنظافت منزل صادقیهنظافت منزل گیشانظافت منزل هروی
نظافت منزل حکیمیهنظافت منزل یافت آبادنظافت منزل جردننظافت منزل جنت آبادنظافت منزل تهرانسر
نظافت منزل پیروزینظافت منزل تهرانپارسنظافت منزل یوسف آبادنظافت محل کار تهراننظافت محل کار غرب تهران
نظافت راه پله تهراننظافت راه پله جنوب تهراننظافت راه پله مرکز تهراننظافت راه پله سعادت آباد
نظافت راه پله شرق تهران–نظافت راه پله شمال تهران–نظافت راه پله منطقه 10نظافت راه پله غرب تهراننظافت راه پله پیروزی
مراقب سالمند تهراننظافت شرکت در تهرانخدمتکار منزل در تهرانمراقب کودک تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا