دسته بندی خدمات

br
loadin-name
انتخاب خدمت
تعیین تاریخ و زمان
خدمات مورد نیاز
انتخاب آدرس
تایید نهایی

نظافت ویژه مشاعات ساعتی (VIP)

مشاهده سایر خدمات

توضیحات نظافت ویژه مشاعات ساعتی (VIP)

سِرویک با ارائه نظافت ویژه مشاعات ساعتی (VIP)، خدمات تمام حرفه ای ارائه می دهد؛ چراکه در نظافت VIP مشاعات ساعتی، از نیروهایی استفاده می شود که دارای سابقه، مهارت و تجربه بالایی هستند. این نیروها با دارا بودن بالاترین امتیاز، خدماتی تضمینی با بهترین سطح کیفیت ارائه می دهند. تفاوت نظافت مشاعات ساعتی با مشاعات کنترات در این است که هزینه مشاعات کنترات بر اساس حجم کار محاسبه می شود و اغلب برای نظافت روتین مشاعات ساختمان به کار می رود.

نظافت مشاعات ساعتی ویژه شامل نظافت تمام بخش های مشاعات مانند راه پله، پاگردها، پارکینگ، درب ورودی، پشت بام و... می شود. متخصصان سِرویک در نظافت VIP مشاعات به تمامی جزئیات توجه ویژه ای دارند تا رضایت کامل مشتریان عزیز برآورده شود. 

نظافت VIP مشاعات ساعتی فقط توسط نیروی نظافت آقا ارائه می شود. 

قیمت نظافت ویژه مشاعات ساعتی 

در نظافت ویژه مشاعات ساعتی مبنای محاسبه قیمت، حجم کار نیست بلکه بر اساس تعداد ساعت محاسبه می شود. این خدمت بیشتر برای دیوارشویی و نظافت های بعد از بنایی توصیه می شود. 

- 4 ساعت: 480000 تومان

- 6 ساعت: 620000 تومان

- 8 ساعت: 690000 تومان

هزینه هر ساعت اضافه کار معادل 60 هزار تومان است.

مشتری گرامی، لطفاً برای جلوگیری از بروز ناهماهنگی ها، مدت زمان حدودی کار را با دقت ثبت کنید؛ اگر خدمت موردنظر به موقع به پایان نرسد، متأسفانه کار مشتری نیمه تمام باقی می ماند؛ چراکه نیرو باید برای ارائه خدمتِ به موقع به مشتری بعدی آماده شود.

جزئیات ثبت سفارش

قبل از ثبت سفارش نکات زیر را در نظر بگیرید:

- در صورت داشتن کد تخفیف، قبل از ثبت نهایی سفارش، کد تخفیف خود را ثبت کنید.

- هزینه ایاب و ذهاب بر عهده نیرو است و مسئولیتی متوجه مشتریان سِرویک نیست.

- با امکان رزرو دوره ای، مشتری یک بار نظافت مشاعات را ثبت می کند و سیستم طبق زمان بندی و با یادآوری قبلی، نیرو را اعزام می کند.

- حضور حداقل یکی از اهالی ساختمان در زمان ارائه خدمات مشاعات ساعتی ضروری است.

- تی، جارو، سطل و دستمال نظافت و همه موارد شست و شو برای نظافت مشاعات از سوی مشتری در اختیار نیرو قرار می گیرد. 

بعد از ثبت سفارش موارد زیر را به خاطر داشته باشید:

- فاکتور به دو صورت ارائه می شود، مشتری می تواند به صورت آنلاین فاکتور را مشاهده کند و یا فاکتور رسمی به مشتری ارائه شود.

- لغو سفارش کاملاً رایگان است. تنها در صورتی که نیرو به محل اعزام شود و مشتری سفارش خود را لغو کند، هزینه ایاب و ذهاب نیرو از سوی مشتری پرداخت می شود.

- مشتری گرامی، بعد از اتمام کار، محل موردنظر را از نظر سطح کیفیت بررسی کنید و در صورت رضایت، پایان کار را گزارش کنید.  

سِرویک به شما این اطمینان را می دهد که نیروهای نظافتی اکنون بیش از هر زمان دیگری با رعایت نکات بهداشتی و با توجه به تمام جزئیات خدمتی سریع، باکیفیت و مطمئن ارائه می کنند.