دسته بندی خدمات

br
loadin-name
انتخاب خدمت
تعیین تاریخ و زمان
خدمات مورد نیاز
انتخاب آدرس
تایید نهایی

امور منزل و آشپزی

مشاهده سایر خدمات

امور منزل و آشپزی

اگر جزء بانوان شاغل بیرون از منزل هستید حتما کمبود وقت را تجربه کردید و بعضا فرصت تمیز  و مرتب کردن خانه را ندارید. اگر بتوان از بهم ریختگی قسمت های مختلف منزل چشم پوشی کرد، آشپزخانه را نمی توان نادیده گرفت چرا که به شدت افراد را دچار سر درگمی می کند. در این زمان فقط یک راهکار وجود دارد و آن هم کمک گرفتن از یک نفر است. این نفر می تواند از اعضای خانواده یا یک خدمتکار منزل (همیار منزل) باشد.

البته آقایان نیز از این قاعده مستثنی نیستند و اگر به تنهایی زندگی می کنند به طور قطع به یک نفر نیاز دارند تا در انجام امور منزل و آشپزی به ایشان کمک کند.

هزینه خدمت امور منزل و آشپزی سرویک چقدر است؟

قیمت انجام آشپزی و امور منزل به مدت زمان مد نظر کارفرما بستگی دارد و شامل موارد ذیل است:

هزینه این خدمت به ازاء 4 ساعت 500 هزار تومان است.

هزینه این خدمت به ازاء 6 ساعت 540 هزار تومان است.

هزینه این خدمت به ازاء 8 ساعت 680 هزار تومان است.

هزینه خدمت امور منزل و آشپزی ثابت (شبانه روزی) از سرویک در اپلیکیشن برآورد نمی شود. در نتیجه پس از ثبت سفارش کارشناسان سرویک با شما تماس می گیرند و پس از بررسی شرایط، قیمت نهایی را اعلام می کنند.

نحوه ثبت سفارش

ثبت سفارش امور منزل به دو روش انجام می شود:

  • از طریق اپلیکیشن سرویک
  • از طریق تماس با شماره 02174402 و 02178402000

نکات ثبت سفارش

  • در صورتی که حیوان خانگی دارید آن را در فرآیند ثبت سفارش لحاظ کنید. 
  • در صورت داشتن کد تخفیف قبل از ثبت سفارش کد را ثبت کنی. 

خدمت امور منزل و آشپزی سرویک برای چه افرادی مناسب است؟

این خدمت برای افراد گوناگون با شرایط مختلف بسیار مناسب است. به عنوان مثال خانم های شاغل، بانوان خانه دار، آقایان و سالمندان که به تنهایی در منزل شخصی زندگی می کنند به راحتی می توانند از این خدمت بهره مند گردند.

خدمت امور منزل و آشپزی سرویک شامل چه خدماتی است؟

این خدمت شامل نظافت روزمره منزل مانند جارو زدن، گردگیری، تمیز و مرتب سازی اتاق ها، آشپزخانه و یخچال، شستشوی لباس ها و ظروف، اطو کشی، خرید منزل و البته آشپزی است. همیار منزل دقیقا کدبانوی منزل است و کلیه کار ها را انجام می دهد. اما ذکر این نکته خالی از لطف نیست که همیار امور منزل کار نظافت کلی منزل مانند شستن دیوار و شیشه یا شامپو مبل و فرش را انجام نمی دهد و برای دریافت این خدمات می بایست از خدمت نظافت منزل استفاده نمایید.

مدت زمان دریافت خدمت امور منزل و آشپزی سرویک به چه صورتی است؟

شما می توانید این خدمت را در قالب های مختلف دریافت نمایید. مثلا اگر برای چند ساعت یا یک روز به انجام امور منزل و آشپزی نیاز دارید همیار سرویک می تواند با ارائه بهترین خدمات رضایت شما مشتری گرامی را جلب نماید.

در صورتی که به صورت مقطعی (بازه های مشخص مثلا سه روز در ماه) می خواهید از این خدمت بهره مند شوید با کارشناسان سرویک تماس بگیرید تا سفارش شما را ثبت کنند.

آیا سرویک نیروی ثابت (شبانه روزی) برای انجام امور منزل و آشپزی اعزام می کند؟

در صورتی که برای یک مدت مشخص مانند یک ماه یا بیشتر به همیار منزل نیاز دارد، سرویک با عقد قرارداد رسمی نفر را جهت ارائه خدمت اعزام می کند. کلیه نیروهای سرویک از لحاظ عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد مورد بررسی قرار می گیرند و آموزش های لازم را می بینند. در این خدمت علاوه بر انجام امور روزمره، آشپزی و خرید، همیار از کودک یا سالمند شما نیز مراقبت می کند.

شرایط اعزام نیروی ثابت امور منزل و آشپزی چیست؟

کارشناسان سرویک پس از بررسی درخواست، مناسب ترین همیار را انتخاب و اعزام می نماید. در ابتدا سه روز به صورت آزمایشی در نظر گرفته می شود بدین معنی که دو طرف قرارداد (همیار و کارفرما) فرصت کافی جهت بررسی و اخذ تصمیم نهایی برای ادامه همکاری را داشته باشند. پشتیبانی سرویک در این فاصله زمانی هر روز با طرفین قرارداد در تماس است تا میزان رضایت آن ها را مورد ارزیابی قراردهد. در صورت تایید دو طرف قرارداد با مدت مشخص شده از سوی کارفرما منعقد می شود. در غیر این صورت نفر جایگزین اعزام می شود و صرفا هزینه روزهای آزمایشی از سوی کارفرما با همیار تسویه می شود.

شایان ذکر است در صورتی که همیار برای خرید از منزل خارج شود و میزان مایحتاج خریداری شده زیاد باشد، همیار از وسیله نقلیه مانند تاکسی برای برگشت به منزل استفاده می کند و پرداخت این هزینه به عهده کارفرما می باشد.

 

مزایای حضور همیار در منزل

بیشتر افراد تصور می کنند که استخدام خدمتکار منزل (همیار منزل) فقط این است که پس از فراغت از کار و برگشت به منزل به خانه ای تمیز بر می گردند. اگر چه این موضوع درست است اما مزایای دیگری نیز می توان برای حضور همیار منزل بر شمرد که عبارتند از:

  • غذای آماده

هنگامی که از خدمت امور منزل و آشپزی استفاده می کنید در خانه ای درخشان و مرتب لحظات خود را سپری می کنید و از لذت خوردن غذای خانگی و مهیا بهره مند می شوید.

  • زمان استراحت بیشتر

همیار منزل با به عهده گرفتن نظافت منزل و آشپزی باعث می شود شما زمان بیشتری برای استراحت و فراغت از کار منزل داشته باشید.

  • احساس آرامش

70 درصد افراد زمانی که در محیط تمیز هستند استرس کمتری را تجربه می کنند و 75 درصد بهره وری بالاتری دارند. همیار منزل به شما کمک می کند تا با داشتن منزلی نظیف از سلامت ذهن بیشتری برخوردار شوید.

  • زندگی اجتماعی بهتر

همیار منزل این فرصت را برای شما ایجاد می کند که وقت آزادتری داشته باشید تا بتوانید با عزیزانتان معاشرت کنید.