دسته بندی خدمات

br
loadin-name
انتخاب خدمت
تعیین تاریخ و زمان
خدمات مورد نیاز
انتخاب آدرس
تایید نهایی

چه فعالیت هایی توسط نظافتچی منزل انجام می‌شود؟

با پیشرفت تکنولوژی، هر زمانی که نیاز به نظافت خانه داشته باشید بهترین زمان برای نظافت منزل شما است. شرکت نظافتی سرویک با کادر نظافتچی ماهر، آماده ارائه انواع خدمات نظافتی از جمله نظافت آشپزخانه، نظافت سالن پذیرایی، نظافت اتاق خواب، نظافت سرویس بهداشتی و حمام و همچنین نظافت انبار، نظافت منزل تخلیه و نظافت بعد از جابجایی اسباب‌کشی می‌باشد. همچنین، خدمات نظافت آپارتمان و نظافت منزل ویلایی نیز توسط شرکت نظافتی سرویک ارائه می‌شوند.

 

با توجه به اهمیت پاکیزگی در فرهنگ ما، تقاضای استخدام نظافتچی منزل، بخشی از خدمات نظافت خانه، به صورت روزافزون افزایش می‌یابد. مهارت نظافتچی منزل حرفه‌ای، نظافتچی آقا یا خانم، و البته قیمت نظافت خانه از مواردی است که برای مشتری ها سوالاتی را به وجود می‌آورد. در ادامه، با ما همراه باشید تا با فرآیند کامل استخدام نظافتچی خانم یا آقا برای خدمات نظافت منزل و همچنین قیمت نظافت منزل براساس ساعت آشنا شوید.

قیمت خدمات نظافت منزل توسط نیروی نظافتچی آقا: 

 

- 4 ساعت: 530000 تومان

- 6 ساعت: 730000 تومان

- 8 ساعت:830000 تومان

 

قیمت خدمات نظافت منزل توسط نیروی نظافتچی خانم: 

- 4 ساعت: 630000 تومان

- 6 ساعت: 830000 تومان

- 8 ساعت: 930000 تومان

 

 

نظافت دیوار، شیشه، شامپو فرش و مبل برای نظافتچی خانم جزو کارهای سخت محسوب می شود. بنابراین، شامل سختی کار خواهد شد. این موارد برای نظافتچی آقا، شامل هزینه اضافی نمی شود؛ هزینه سختی کار برای خانم ها 50 هزار تومان است. 

در صورت ادامه پیدا کردن کار نظافت منزل، به ازای هر ساعت 100 هزار تومان به هزینه نظافت اضافه می شود. 

مشتریان عزیز در نظر داشته باشند که برای جلوگیری از بروز ناهماهنگی ها، ساعات حدودی کار را در اپلیکیشن با دقت ثبت کنند. اگر خدمت مورد نظر به موقع تمام نشود، متاسفانه کار شما نیمه تمام باقی می ماند، چون نیرو باید برای ارائه خدمت به موقع، به مشتری بعدی آماده شود. 

خدمات نظافت منزل سِرویک توسط نظافتچی آقا یا خانم ارائه می شود. نیروی خانم تا ساعت 8 شب و نیروی آقا تا ساعت 10 شب خدمات نظافت ارائه می دهند. در صورتی که از این ساعات مشخص بگذرد، هزینه برگشتن نیروی نظافت بر عهده مشتری است. 

 

 

خدمات نظافت منزل سرویک شامل موارد زیر است:

  • جارو زدن و گردگیری
  • تمیز کردن کف
  • تمیز کردن حمام و سرویس بهداشتی
  • تمیز کردن آشپزخانه
  • تمیز کردن اتاق‌ها
  • شستن پنجره‌ها و شیشه‌ها
  • و غیره

 

 

جزئیات ثبت سفارش نظافت منزل  

نکات زیر را قبل از ثبت سفارش در نظر بگیرید:

- برای سفارش آنلاین نظافت منزل تخلیه صرفاً می توانید نیروی آقا انتخاب کنید.

- در صورت درخواست نیروی خانم، حتماً باید یک خانم در منزل حضور داشته باشد.

- سِرویک در کنار سرویس عادی نظافت منزل، نظافت ویژه یا VIP نیز ارائه می دهد. تفاوت آن با نظافت عادی در کیفیت بالای کار و توانایی های نیروی نظافت است.

- خدمات جابجایی داخل و خارج از واحد فقط توسط نیروی آقا ارائه می شود. بنابراین در انتخاب نظافتچی آقا یا خانم به این نکته توجه کنید.

- اگر نیرو کارش را زودتر از زمان تخمین زده شده به پایان برساند، در هزینه نظافت منزل تغییری ایجاد نمی شود. 

- تی، سطل، پارچه، دستمال و سایر وسایل نظافت و لوازم شست و شو توسط مشتری تهیه می شود. 

- حضور حداقل یک نفر در منزل هنگام ارائه خدمات نظافت ضروری است.

- به دلیل قدرت بدنی بالای نیروی آقا و همچنین دریافت خدمات مقرون به صرفه، پیشنهاد می‌شود برای نظافت شیشه، دیوار و یا سرویس شامپو فرش و مبل از نیروی آقا استفاده کنید.

- در صورت داشتن کد تخفیف، قبل از ثبت سفارش کد تخفیف خود را ثبت کنید.

- در صورت تمایل، می توانید درخواست خود را در اپلیکیشن، برای یک بار یا به صورت دوره ای ثبت کنید.

- هزینه ایاب و ذهاب بر عهده نیرو است و مسئولیتی متوجه مشتریان سِرویک نیست.

- پیشنهاد می شود برای نظافت مبل و قالی منزل خود، از خدمات مبل شویی و قالیشویی استفاده کنید؛ چون برای انجام آن ها به متخصص این کار و تجهیزات ویژه نیاز است.

 

نظافت منزل فوری

اگر به دنبال نظافت منزل فوری در تهران هستید، کافی است درخواست خود را در سرویک ثبت کنید. ما در سریع ترین زمان یک نظافتچی را به محل شما اعزام خواهیم کرد تا به شما خدمات نظافتی با کیفیت بالا ارائه دهد.

 

 

بعد از ثبت سفارش، موارد زیر را به خاطر داشته باشید: 

 فاکتور به دو صورت ارائه می شود؛ مشتری می تواند به صورت آنلاین فاکتور را مشاهده کند و یا فاکتور رسمی به مشتری ارائه شود.

 لغو سفارش کاملاً رایگان است. لطفاً در نظر داشته باشید که اگر بعد از مراجعه نظافتچی، مشتری به هر دلیلی سفارش را لغو کند، هزینه ایاب و ذهاب نظافتچی از سوی مشتری پرداخت می شود.

 مشتری گرامی، بعد از اتمام کار، محل مورد نظر را از نظر سطح کیفیت بررسی کنید و در صورت رضایت، پایان کار را گزارش کنید.  

 در صورت نارضایتی از خدمات ارائه شده، پشتیبانی وارد عمل می شود تا رضایت حداکثری شما از خدمات سِرویک فراهم شود.

مشتری گرامی، امیدواریم با استفاده از اپلیکیشن سِرویک، خدمات رضایت بخشی دریافت کرده و تجربه خوشایندی برایتان ثبت شود. کار سِرویک بعد از ارائه خدمت و مسئولیت های تعیین شده به پایان نمی رسد. بعد از پایان کار، رضایتمندی مشتریان بررسی و ثبت می شود. بنابراین ارتباط سِرویک با مشتریانش با بررسی نظرات و پیشنهادات ادامه می یابد. 

 

چرا خدمات نظافت منزل و  سِرویک منحصر به فرد است؟

یکی از ویژگی های منحصر به فرد خدمات سرویک این است که نقش یک واسطه را ندارد. با توجه به اینکه اکثر افراد دغدغه دریافت خدمات مطمئن و قابل اعتماد را دارند، سرویک تلاش کرده است تا خدمات نظافت منزل، نطافت محل کار و نظافت ساختمان را با پیگیری مستقیم ارائه کند. کار سرویک با ارائه خدمت به پایان نمی رسد؛ بلکه پیوند سرویک با مشتریان ارزشمندش همچنان با ارائه خدمات پشتیبانی و پیگیری مستمر خدمات پابرجا می ماند. کار مشتری کار سرویک است و با تعهد کامل انجام می شود. سرویک برای ارائه خدمات مطمئن و رضایت بخش به اصول زیر پایبند است:

- ارائه خدمات نظافت به صورت بی واسطه

- نظافت توسط افراد متخصص و دارای امتیاز بالا ارائه می شود.

- پشتیبانی از خدمات به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته انجام می شود.

- قیمت مقرون به صرفه و شفاف

این اطمینان را به شما می دهیم که نیروهای نظافت سِرویک، اکنون بیش از هر زمان دیگری دستورالعمل های بهداشتی را رعایت می کنند. کارگر خدمات نظافت سِرویک فرایندها و رویه هایی را در نظافت دنبال می کند که محیط تمیز، سالم و بهداشتی برای شما و خانواده تان فراهم کند. برای ایمنی و حفاظت بیشتر، تیم های نظافت منزل و نظافت محل کار سِرویک از ماسک و دستکش از ابتدا تا پایان کار استفاده می کند. 

 

خدمات نظافت سِرویک شامل چه مواردی است؟

نظافت اتاق ها و سالن

- گردگیری و تمیز کردن تمامی سطوح

- نظافت آینه ها، شیشه ها و پنجره ها

- نظافت کف

- جمع آوری زباله

نظافت دستشویی و حمام 

شست و شو و ضدعفونی نظافت شیرآلات، توالت، روشویی و...

- گردگیری تمام سطوح

- برق انداختن آینه ها و پنجره ها

- جمع آوری و خارج کردن زباله های سطل آشغال

- تمیز کردن کف

نظافت آشپزخانه

- گردگیری و نظافت تمام سطوح

- شست و شوی ظرف ها و تمیز کردن سینک ظرفشویی

- شستن، خشک کردن و اتو کردن لباس ها

- نظافت اجاق گاز، یخچال، هود و تمامی لوازم موجود در آشپزخانه

- خارج کردن زباله های آشپزخانه

موارد اضافی

برای تمیز کردن عمیق تر و جزئی تر، می توانید یک یا چند مورد اضافی را نیز در نظر داشته باشید. این موارد به انتخاب شما به سفارشتان اضافه می شود. در این صورت با پرداخت هزینه اضافی خدمات موردنیازتان ارائه می شود. 

- نظافت دیوار

- نظافت شیشه

- نظافت سقف

- شست و شوی پتو

- جا به جایی داخل واحد

- جا به جایی خارج واحد

- شست و شوی موکت و فرش

 

ارائه خدمت نظافت منزل سرویک در تمام مناطق تهران

خدمت نظافت منزل سرویک در تمام محدوده ها و مناطق شهر تهران ارائه می شود. مشتریان در سراسر شهر تهران می توانند از طریق اپلیکیشن سرویک سفارش خود را ثبت کنند تا نظافتچی آقا یا خانم در زمان موردنظر مشتری، برای ارائه سرویس در محل حاضر شود. شهروندان ساکن در مناطق شمالی تهران تا جنوب و شهروندان شرق تا غرب تهران می توانند به آسانی و در کوتاه ترین زمان ممکن خدمت نظات خانهسرویک را دریافت کنند. خدمات نظافت فوری برای همه در دسترس است و خدمات نظافت در شمال تهران، خدمات نظافت در جنوب تهران، خدمات نظافت در شرق تهران و خدمات نظافت در غرب تهران توسط نیروهای نظافت حرفه ای و ماهر ارائه می شود. 

 

خدمات نظافت توسط خانم و آقا چه ویژگی هایی دارد؟ 

 

نظافت خانه شامل یک سری اقدامات و فعالیت‌ها است که بر اساس درخواست کارفرما انجام می‌شود. 

استفاده از کارگر نظافتچی زن یا مرد. برخی از اقدامات ممکن است نیاز به قدرت بدنی بیشتری داشته باشند، مانند تمیز کردن دیوارها و پنجره‌ها، و برخی دیگر از کارها معمولاً به نظافتچی مرد سپرده می‌شود و موارد مانند گردگیری و جارو کردن که به دقت عمل بیشتری نیاز دارد را به نظافتچی خانم می‌سپارند.

 

خدمات نظافت سِرویک توسط نظافتچی آقا یا خانم ارائه می شود. دستمزد نظافتچی خانم کمی بیشتر از نظافتچی آقا است. نیروی خانم تا ساعت 8 شب و نیروی آقا تا ساعت 10 شب خدمات نظافت ارائه می دهند. در صورتی که از این ساعات مشخص بگذرد، هزینه برگشت نیرو بر عهده مشتری است. برخی خدمات هم صرفاً توسط نیروی آقا ارائه می شود که شامل موارد زیر است.