loadin-name
دسته بندی خدمات

br

آشپزی و امور منزل

خدمات امور منزل و آشپزی

امروزه اکثر مردم به دلیل مشغله های فراوان و اشتغال خارج از منزل وقت کافی برای انجام کارهای خانه مانند مرتب کردن، تمیز کردن و سازماندهی منزل ندارند. برنامه های بسیار فشرده دنیای امروز باعث می شود که برخی افراد حتی فرصت شستشوی لباس خود را نداشته باشند چه برسد به انجام امور منزل. اینگونه افراد می توانند از خدمات خدمتکار منزل (همیار منزل) برای انجام کارهای روزمره منزل بهره مند شوند.

همیاران دوره دیده و ماهر سرویک در نظافت و امور منزل تبحر دارند و به شما در داشتن خانه ای تمیز و نظیف کمک می کنند. همیار سرویک به غیر از تمیز کردن و مرتب سازی منزل، شستشوی لباس ها و ظروف را انجام می دهد، آشپزخانه را مرتب می کند و شستشوی سرویس ها را انجام می دهد.

در واقع خدماتی که همیار منزل ارائه می دهد کاملا مناسب افرادی است که شاغل هستند و زمان کافی جهت انجام اینگونه امور ندارند. گرفتن این خدمات از سرویک به منزله داشتن خانه ای درخشان و مرتب است و نقش بسزایی در رسیدن به آرامش هنگام حضور در منزل دارد و از آنجایی که هر چیزی در جای خود و منظم است زندگی راحت تری را تجربه خواهید نمود.

اگر فرصت کافی برای مهیا نمودن مواد غذایی و آشپزی ندارید و از خوردن غذاهای آماده خسته شده اید و از سوی دیگر به تغذیه اهمیت می دهید، خدمت آشپزی همیار منزل می تواند به شما کمک کند تا طعم اصیل غذاهای مختلف را بچشید.

سرویک این خدمات را در سه حوزه به شما ارائه می نماید و شما می توانید با توجه به نیاز وشرایط خود آن را انتخاب و از آن بهره مند شوید.

  • آشپزی و امور منزل
  • آشپزی
  • امور منزل