loadin-name
دسته بندی خدمات

br

درباره ما

در سال های اخیر با توجه به توسعه اینترنت، الگوهای رایج زندگی به میزان قابل توجهی متحول شده است. برای استفادۀ بهتر و بیشتر از اوقات فراغت، می توان بخش بزرگی از کارهای روزمره را به متخصصان سپرد و از زمان باارزش خود برای انجام کارهای شخصی و مهم تر استفاده کرد. با شکل‎ گیری نیازهای جدید در حوزه خدمات، سِرویک قدم به عرصه ارائه خدمات آنلاین گذاشت تا خدمات در دسترس، باکیفیت و مطمئن به شهروندان تهرانی ارائه دهد. ارائه خدمات متنوع و کاربردی به صورت کاملاً آنلاین و حرفه ای مأموریت سِرویک است که با متخصصان متعهد و مجرب در حال تحقق است. سِرویک سامانه هوشمند ارائه خدمات آنلاین است و با استفاده از آن می توانید در زمانی کوتاه سفارش خود را ثبت کنید و خدمتی باکیفیت در زمان موردنظرتان دریافت کنید. 

تخصص سِرویک حفظ هزینه، زمان و اعتماد شماست

مزایای برخورداری از خدمات آنلاین، افراد را تشویق کرده تا به جای آنکه وقت خود را صرف امور مختلف کنند، که هم زمان بر است و هم به تخصص نیاز دارد، از سرویس های خدماتی آنلاین استفاده کنند. سِرویک بیش از 70 سرویس متنوع به مشتریان در سراسر شهر تهران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب ارائه می دهد. انواع خدمات سِرویک عبارتند از خدمات نظافت عمومی و صنعتی، پرستاری از سالمند و کودک به صورت روزانه و شبانه‌روزی، تشریفات و پذیرایی، تأمین نیروی انسانی مجرب جهت اجرای پروژه های شرکت ها و سازمان ها، تأسیسات، موکت شویی و مبل شویی، اثاث کشی، بازسازی، باغبانی و طراحی و اجرای فضای سبز، آموزش نیروهای متخصص در زمینه های مختلف. هر یک از این خدمات توسط متخصصان حرفه ای خانم و آقای سرویک ارائه می شوند. متخصصان سرویک دارای مهارت ها، سوابق تاییدشده و گواهی های لازم هستند تا مشتریان دغدغه ای در استفاده از خدمات آنلاین نداشته باشند. سِرویک با ارزیابی مستمر خدمات ارائه شده، در تلاش است تجربه رضایت بخشی را برای مشتریانش رقم بزند. خدمات سِرویک دارای پشتیبانی های مستمر و لحظه ای است تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات موردنظر خود را دریافت کنند.  

ویژگی های بارز سِرویک

 

جذب نیروهای متخصص و قابل اعتماد

دریافت گواهی های مختلف مانند گواهی سلامت، گواهی عدم اعتیاد و گواهی عدم سوءپیشینه برای پیوستن به جمع متخصصان سِرویک الزامی است. بعد از دریافت این گواهی ها، مهارت ها و دانش افراد در زمینه کاری موردنظر بررسی و سنجیده می شود. با تأیید نهایی کارشناسان، در نهایت متخصصان قابل اعتماد به جمع نیروهای سِرویک اضافه می شوند. توجه به اصل اعتماد در مجموعه سِرویک سبب شده که مشتریان سابق ما تبدیل به معرفان سِرویک به سایر افراد شوند.

کیفیت

ارائه خدمات باکیفیت از اصلی ترین اهداف سِرویک است. با آموزش های مستمر اصول و استانداردها و همچنین بررسی بازخوردهای دریافتی از سوی مشتریان، تلاش می کنیم کیفیت خدمات را همیشه بالا نگه داریم. آموزش های تئوری و عملی جزو برنامه های اصلی ماست تا در ارتقای سطح خدمات و رضایت مشتریان از هیچ تلاشی دریغ نشود. 

پشتیبانی

کادر پشتیبانی سِرویک به صورت شبانه ‎روزی و در هفت روز هفته، بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به مشتریان است. عملکرد متخصصان به طور مداوم رصد می‎شود و تیم پشتیبانی با استفاده از نظرات مشتریان، در جهت بالا بردن سطح کیفی خدمات گام برمی دارند. در صورت نارضایتی مشتریان از خدمات ارائه شده، تجدید خدمات به صورت رایگان انجام خواهد شد. در صورت عدم رضایت، وجه دریافتی به صورت کامل به مشتری بازخواهد گشت. 

سرویک فقط یک اپلیکیشن نیست؛ بلکه همیار منزل و همیار محیط کار شماست و امیدوار است که تجربه خوشایندی را برای شما رقم بزند. همچنین، بسیار خرسند خواهد بود شما را در رفع نیازهای گوناگون به خدمات در دسترس و فوری همراهی کند. 

اپلیکیشن سِرویک

سرویک رو نصب کنید

سِرویک سامانه ای برای ارائه خدمات به صورت آنلاین است؛ با نصب آن به خدمات مطلوب و به صرفه ای دسترسی دارید و امکان دریافت سفارش در زمان کوتاهی برایتان فراهم می شود. با ثبت نام در اپلیکیشن سِرویک، خدمات موردنیاز خود را سفارش داده و از سرویس های حرفه ای، مطمئن و فوری متخصصان مجرب سِرویک بهره مند شوید.