دسته بندی خدمات

br
loadin-name
انتخاب خدمت
تعیین تاریخ و زمان
خدمات مورد نیاز
انتخاب آدرس
تایید نهایی

امور منزل

چگونه منزل را هنگامی که وقت نداریم تمیز کنیم؟

 

همانطور که همه ما می دانیم در گذشته اکثر بانوان خانه دار و عهده دار انجام امور منزل بودند اما در دنیای امروز که خانم ها در جایگاه های مختلف اجتماعی دوشادوش همسرانشان مشغول به فعالیت هستند فرصت کمتری برای رسیدگی به منزل دارند و بعضا کمک آقای خانه نیز کفاف انجام کلیه امور به صورت کامل را نمی دهد. شرایط فیزیکی منزل تاثیر بسیار زیادی بر روحیه افراد منزل دارد و تحقیقات نشان داده اند که خانه نامرتب منجر به اضطراب و عدم تمرکز می شود. هنگامی که خانه کثیف و بهم ریخته باشد افراد احساس می کنند که سردرگم هستند و دچار تنش می شوند. اگر می خواهید اوضاع را تحت کنترل داشته و شاداب باشید، تنها راه رسیدن به آن داشتن خانه ای تمیز و مرتب است. روش ها و استراتژی های زیر به شما کمک می کند که به هدف خود برسید:

 1. پیشگیری بهتر از درمان است بنابراین از ریخت و پاش کردن بپرهیزید.
 2. هر چیزی که برمی دارید به جای خود برگردانید.
 3. کار ها را اولویت بندی کنید.
 4. کار ها را زمانبندی کنید.
 5. هر شب قبل از خواب 15 دقیقه مرتب سازی کنید.

اگر روش های فوق را به کار بردید و هنوز دچار مشکل هستید یا انقدر خسته هستید که نمی توانید به این موارد فکر کنید و برنامه ریزی کنید یا اینکه خیلی پر مشغله هستید و نمی توانید روزانه حتی یک ساعت به امور منزل اختصاص دهید، دیگر زمان این رسیده که از سرویک درخواست کمک کنید.

مجموعه سرویک یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه ارائه خدمات امور منزل است که پس از دریافت سفارش در سریعترین زمان ممکن خدمتکار منزل (همیار منزل) را اعزام می نماید. شما به راحتی می توانید از طریق اپلیکیشن سرویک ثبت سفارش کنید.

هزینه انجام امور منزل

قیمت انجام امور منزل به میزان ساعت درخواست بستگی دارد:

 • به ازای 8 ساعت کار مبلغ 680 هزار تومان به همیار پرداخت می شود.
 • به ازای 9 ساعت کار مبلغ 750هزار تومان به همیار پرداخت می شود.

انجام امور منزل شامل چه خدماتی است؟

 همیار منزل در واقع یک کدبانو در منزل شماست و با انجام نظافت منزل مانند جارو زدن، گردگیری کردن، تمیز کردن آشپزخانه، شستن ظروف، تمیز و مرتب کردن یخچال، شستن لباس ها و جمع آوری کلی منزل علاوه بر ایجاد منزلی تمیز و شایسته، راحتی و آسایش را برای شما به ارمغان می آورد.

نحوه ثبت سفارش

ثبت سفارش امور منزل به دو روش انجام می شود:

 • از طریق اپلیکیشن سرویک
 • از طریق تماس با شماره 02174402 و 02178402000

نکات ثبت سفارش

 • در صورتی که حیوان خانگی دارید آن را در فرآیند ثبت سفارش لحاظ کنید. 
 • در صورت داشتن کد تخفیف قبل از ثبت سفارش کد را ثبت کنی.

همیار منزل کیست؟

در مجموعه سرویک فردی که به انجام امور منزل مانند نظافت روتین یا خرید می پردازد همیار اطلاق می شود. در صورتی که سالمندی دارید که نیاز به کمک در انجام امور منزل دارد با ثبت سفارش در اپلیکیشن سرویک می توانید همیار آقا یا همیار خانم را انتخاب نمایید و به راحتی از این خدمت بهره مند شوید.

در صورتی که نیاز دارید همیار آشپزی را نیز عهده دار شود می توانید از خدمت امور منزل و آشپزی سرویک استفاده نمایید.

خدمت نظافت چه فرقی با خدمت امور منزل دارد؟

در هر دو خدمت به نظافت منزل پرداخته می شود با این تفاوت که در خدمت نظافت کار سنگین مانند تمیز کردن دیوار و شیشه، شامپو کردن مبل و فرش انجام می شود اما در خدمت امور منزل فقط به امور روتین منزل پرداخته می شود. همیار امور منزل برای شما خرید انجام می دهد اما همیار نظافت فقط داخل منزل به انجام نظافت مشغول است.