loadin-name
دسته بندی خدمات

br

قوانین و مقررات

ماده 1 – تعاریف و اصطلاحات

تعاریف و اصطلاحاتی که این مجموعه قوانین به کار رفته است، به شرح زیر است:

1-1 مشتری: افرادی که خواهان خدمات از سِرویک هستند. 

 1-2متخصص: افرادی که بعد از طی دوره های آموزشی و مصاحبه های مختلف، احراز صلاحیت شده و آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز هستند.

3-1 سِرویک: اپلیکیشن و سامانه آنلاین ارائه خدمات که افراد از طریق ثبت نام در آن، سرویس موردنظرشان را ثبت سفارش می کنند.

4-1 کاربر: کاربران سِرویک شامل مشتریان و متخصصان هستند. به عبارتی، هر شخصی که در سامانه سِرویک ثبت نام کرده و به نحوی با خدمات آن در ارتباط است. 

5=1 سفارش: درخواستی که مشتری در سامانه سِرویک با انتخاب سرویس موردنظر خود ثبت می کند تا در موعد مقرر از متخصص مربوطه دریافت کند.

6-1 سرویس: هر گونه خدمتی که به مشتری ارائه می شود.

ماده 2 - دریافت خدمات

2-1 سِرویک همواره در تلاش است سطح خدمات خود را بالاتر ببرد تا رضایت مشتریان را برآورده سازد. از این رو ممکن است برای بهبود کیفیت ارائه خدمات تغییراتی را در سامانه ایجاد کند و قوانین را تغییر دهد. مشتری با ثبت سفارش در سِرویک می پذیرد که قوانین و مقررات سِرویک را به صورت کامل مطالعه کرده و آن را پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند، اما ثبت سفارش در سِرویک به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.

2-2 برای دریافت خدمات، وارد کردن مشخصات موردنیاز الزامی است. کاربر باید مشخصات خود را به صورت کامل و صحیح وارد نماید.

ماده 3 - استفاده از سِرویک

1-3 سِرویک متعهد می شود که در حین انجام کار، از هر گونه عملی که موجب آزار و اذیت مشتریان شود، قویاً پرهیز شود.

2-3 با استفاده از خدمات سِرویک، مشتری می پذیرد که از سِرویک برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی خارج از قوانین جمهوری اسلامی ایران یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکند. کاربر حق ندارد اشیاء و موارد غیرمجاز مانند مشروبات الکلی، مواد مخدر، سلاح یا سایر اشیاء یا حیواناتی که طبق قانون جمهوری اسلامی ایران مجاز نیست، همراه داشته باشد.

3-3 مشتری متعهد است در صورت داشتن هرگونه تقاضای نامتعارف و داشتن هر گونه پرنده یا حیوانات دیگر در منزل، موضوع را قبل به متخصص اعلام کند و تا توافق صورت گیرد. در غیر این صورت، چنانچه پس از ثبت سفارش توسط مشتری و پذیرش آن از سوی متخصص و عزیمت متخصص از نقطه مبدأ، موارد فوق رعایت نشود، متخصص مجاز به امتناع از انجام خدمت بوده و مسئولیت جبران هر گونه خسارات وارده بر عهده مشتری است.

4-3 مشتری متعهد می شود هیچگاه از خدمات سِرویک به صورتی که به سِرویک یا شرکای آن صدمه ای وارد کند، استفاده نکند.

5-3 مشتری متعهد می شود که زمان حضور و جنسیت متخصص موردنظر را از قبل اعلام کند تا سِرویک بتواند با برنامه ریزی و مطابق درخواست مشتری، متخصص به محل اعزام کند.

6-3 مشتری متعهد به رعایت همۀ قوانین اسلامی، شرعی، اخلاقی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران از جمله رعایت حجاب مناسب و شئونات در هنگام استفاده از خدمات سِرویک است.

7-3 مشتری با ثبت سفارش در سِرویک، می پذیرد که قوانین ثبت سفارش در سِرویک را مطالعه کرده است و مورد قبول وی است.

8-3 مشتری می پذیرد که سِرویک مجری خدمات نیست بلکه تنها به عنوان یک خدمات نرم‌افزاری، سامانهای است که ارتباط بین مشتریان و متخصصان را جهت توافق بر انجام یک خدمت فراهم می کند.

9-3 حفظ و نگهداری اشیاء قیمتی، اسناد و مدارک و مواردی نظیر آن بر عهده مشتری است و سِرویک در قبال اشیای گم شده مسئولیتی را قبول نمی کند. مشتری می پذیرد که اسناد، مدارک و اشیای مهم و گرانبهای خود اعم از طلا، ارز، جواهرات و سایر اشیای قیمتی خود را بدون مواظبت در معرض متخصص قرار ندهد و شخصاً بر نگهداری آن ها نظارت داشته باشد. همچنین قبل از خروج متخصص تمامی لوازم منزل خود را کنترل نموده و هرگونه کاستی احتمالی را قبل از ترک متخصص اطلاع دهد.

10-3 بدیهی است که متخصص می پذیرد در حفظ و نگهداری تمامی اشیای منزل مشتری نهایت تلاش خود را بکند و در صورت هرگونه آسیب یا خسارت در حین انجام کار، باید خود جوابگوی مشتری باشد.

11-3 کاربران پذیرفته اند که سِرویک به عنوان یک نرم افزار عمل کرده و دو طرف را به هم معرفی و مرتبط می نماید. مسئولیت هرگونه آسیب به اموال طرفین بر عهده فرد خاطی بوده و طرفین می توانند در مراجع ذی صلاح حقوقی و قضایی علیه یکدیگر اقامه دعوی نمایند.

3-12 مشتری می تواند پس از ثبت سفارش آن را لغو کند و لغو آن هم رایگان است. اما در صورتی که متخصص به محل اعزام شود و مشتری سفارش خود را لغوکند، مشتری صرفاً ملزم به پرداخت هزینه ایاب و ذهاب به متخصص است. در صورتی که مشتری در حین دریافت سرویس قصد تغییر آن را داشته باشد، ما به التفاوت هزینه آن به متخصص باید پرداخت شود. اما اگر مشتری تعداد سرویس های دریافتی را شخصاً در محل کم کند، هیچ تغییری در هزینه پرداختی ایجاد نخواهد شد. 

ماده 4 – هزینه ها و پرداخت

1-4 مشتری میپذیرد در صورت استفاده از خدمات سِرویک و پرداخت هزینه های آن، امکان استرداد هزینه هایی که به سِرویک می پردازد، وجود ندارد.

2-4 هزینه های خدمات سِرویک بر اساس معیارهای منطقی و مطابق استانداردها برآورد می شود. مشتری می پذیرد هزینۀ سرویس از قبل از طرف سِرویک مشخص می شود و پس از استفاده از آن اعتراضی نسبت به هزینۀ سرویس نخواهد داشت. 

3-4 پرداخت هزینه سرویس فقط از طریق روش هایی که توسط سِرویک مشخص می شود، می تواند صورت گیرد. این روش ها عبارتند از پرداخت آنلاین در سامانه سِرویک و پرداخت کارت به کارت و پرداخت نقدی به متخصص.

4-4 هزینه ای که سِرویک برای خدمات برآورد می کند، تحت شرایطی قابل تغییر است. مشتری می پذیرد هزینۀ سرویس ارائه شده ممکن است بسته به ویژگی های سرویس ارائه شده از جمله نوع سرویس، زمان سرویس، مکان سرویس یا عوامل دیگر متغیر باشد. همچنین در صورتی که مشتری، حین کار، خدمات دیگری هم به سرویس دریافتی اضافه کند، هزینه نهایی تغییر خواهد کرد. 

5-4 متخصص متعهد می شود که تقاضای هیچ گونه وجهی علاوه بر مقدار از پیش اعلام شده را نداشته باشد و هرگونه مطالبه وجه اضافه به هر عنوان ربطی به سِرویک ندارد.

6-4 مشتری نیازی به پرداخت هر گونه وجه اضافه به متخصص، تحت هر عنوان از قبیل سختی کار، کمک بلاعوض یا قرض و غیره ندارد و پرداخت اضافی به انتخاب شخصی او بوده و ربطی به سِرویک ندارد. سِرویک این پرداخت اضافه را به هیچ عنوان تأیید یا تشویق نمی کند و از مشتری می خواهد که این موارد را حتماً به سِرویک اطلاع دهد.

ماده 5 - مسئولیت سِرویک

1-5 سِرویک با تمام امکانات خود از جمله واحد پشتیبانی از خدمات، جهت برآورده کردن رضایت کاربران برای رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائه و استفادۀ خدمات سِرویک بین کاربران و ایجاد صلح و سازش فی مابین آن ها تمام تلاش خود را می کند.

 

2-5 سِرویک با استفاده از نظارت های دقیق خود تلاش می کند سرویس باکیفیتی به مشتری ارائه دهد. زمان ارائه خدمات، کیفیت خدمات و سلامت و ایمنی محصولاتی که با استفاده از خدمات سِرویک خریداری می شود، تحت نظارت سِرویک است. 

3-5 سِرویک تلاش خود را جهت سهولت در استفاده مشتریان محترم از سرویس ارائه شده می کند اما تضمینی نسبت به اجرا شدن آن روی همۀ دستگاه ها یا همۀ شبکه های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن همراه و...) نخواهد داد.

4-5 تمامی اطلاعات کاربران به عنوان اطلاعات محرمانه نزد سِرویک محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام صالح.

5-5 چنانچه هر یک از کاربران سِرویک در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند، برابر شرایط فوق می توانند شکایت خود را از طریق واحدهای خدمات مشتریان ۲۴ ساعته و صدای مشتریان سِرویک مطرح کنند تا سِرویک پیگیری لازم را انجام داده و تلاش خود را جهت حل و فصل اختلافات به عمل خواهد آورد.

ماده 6 – مسئولیت کاربران

1-6 مسئولیت همۀ اقدامات و افعال مشتری و متخصص که ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی (ارتکاب جرم در هنگام انجام خدمت) و قوانین مدنی (ورود خسارت به اموال کاربر) باشد، بر عهدۀ شخص متخلف بوده و سِرویک هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت. سِرویک می تواند از طریق مراجع صالح اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی سِرویک به عمل آورد.

2-6 هر گونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار سِرویک شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی و سِرویک حق اقدام قانونی علیه وی را جهت مطالبه خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت.

3-6 کاربر متخصص متعهد می شود تنها از علایم و اقلام سازمانی (لباس کار یا ابزار نظافت) استفاده کند که توسط سِرویک تهیه و در اختیار او گذاشته شده است و مسئولیت استفاده از اقلام و علایمی که سبب ایجاد مشابهت و یا ایجاد اشتباه برای مشتری و یا سایر اشخاص اعم از حقیقی و یا حقوقی کند، بر عهدۀ متخصص بوده و در صورت لزوم، سِرویک به قطع سرویس با نامبرده و پیگیری قانونی اقدام خواهد نمود و شخص متخلف مکلف به جبران خسارات وارده به سِرویک خواهد بود.

ماده 7 – شرایط وسایل همراه کاربر به شرح زیر است:

1-7 وسایلی که مشتری نباید در محل داشته باشد، عبارت است از مواد منفجره، محترقه، مواد سمی، اسیدی، بیماری زا و بدبو، مایعات و جامدات آتش زا و سوختی، مواد و وسایل رادیواکتیو، هر گونه سلاح گرم و سرد و مواد مخدر و مشروبات الکلی و هر مواد دیگری که نامتعارف یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران است. 

7-2 سفارش خدمت بدون حضور مشتری (مالک یا مستاجر یا وکیل ایشان) توسط مشتری ممنوع است و متخصص حق پذیرش سفارش و انجام خدمت را نخواهد داشت. در صورت عدم رعایت، همۀ مسئولیت های ناشی از این تخلف برعهدۀ اقدام کنندگان آن است و سِرویک حق دارد نسبت به قطع دسترسی اقدام و مبادرت به پیگیری قانونی از جمله مطالبۀ خسارت از شخص متخلف کند.