loadin-name
دسته بندی خدمات

br

خدمات نظافت

سِرویک؛ همیار منزل و همیار محیط کار

هر آنچه از خدمات نظافت منزل یا نظافت محل کار انتظار دارید، سِرویک به شما ارائه می دهد. سِرویک فقط یک اپلیکیشن نیست بلکه همیار منزل و محل کار شماست و با خدمات سریع و باکیفیت، حتی در روزهای تعطیل هم، در خدمت شماست. از طریق سِرویک، خدمات نظافت حرفه ای اما با قیمت منطقی و به صرفه دریافت می کنید. 

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چقدر از عمر خود را صرف نظافت می کنید؟ وقت کافی برای نظافت اصولی منزل خود دارید؟ مشغله های زندگی زیاد شده و کارهای مهمی در اولویت افراد قرار دارد. دیگر کمتر کسی تمایل دارد وقت گرانبهای خود را صرف نظافت منزل و کارهای مختلف مربوط به منزل یا محل کار خود کند. نظافت منزل برای همه مهم است، هر کسی روزانه یا هفتگی و یا ماهانه برنامه نظافت خانه را می چیند. اما سبک زندگی در سال های اخیر متحول شده و خدمات حرفه ای و مطمئن قدم به زندگی شما گذاشنه اند تا کیفیت زندگی با دریافت خدمات مطمئن، به صرفه و حرفه ای بالاتر برود. وقت ارزشمندتان را برای خود و خانواده ذخیره کنید و نظافت منزل و هر کاری را که در خانه پیش می آید، به سرویک بسپارید. 

 

خدمات نظافت سِرویک شامل چه مواردی است؟

 

نظافت مشاعات ساختمان

نظافت مشاعات ساختمان شامل تمیز کردن تمام بخش های ساختمان مسکونی، اداری، تجاری و.. می شود که جزو قسمت های مشترک ساکنان ساختمان به حساب می آید. 

- نظافت راه پله، پارکینگ، پاگردها، پشت بام و...

- نظافت سونا، استخر و جکوزی

-نظافت کف حیاط، در ورودی و دیوارهای حیاط

- نظافت سالن انتظار، لابی و محوطه محل کار

- تمیز کردن درها، شیشه ها و پنجره های داخل راهروها، راه پله ها و سالن ها

 

چگونه با اپلیکیشن سِرویک از خدمات نظافت ساختمان استفاده کنم؟

با استفاده از اپلیکیشن سِرویک، می توانید آسان، سریع و بهینه خدمات نظافت ساختمان، نظافت منزل و نظافت محل کار را در زمان موردنظر خود سفارش دهید. با انتخاب تاریخ دریافت سفارش، تعداد نظافتچی خانم و آقا، تعداد ساعت های حدودی انجام کار و خدمات اضافی موردنیاز خود را ثبت کنید. هر توضیح اضافه ای که دارید، در بخش توضیحات وارد کنید تا خدمات متناسب با نیاز خود را دریافت کنید.

هزینه و قیمت خدمات نظافت 

خدمات نظافت سِرویک بر اساس تعداد ساعت کار تعیین می شود و در صورت افزایش ساعت کار، اضافه کاری محاسبه می شود. اگر به وظایف نیروی نظافت حین ارائه خدمات اضافه شود، در نهایت با محاسبه ساعات اضافه کار، هزینه نهایی تسویه می شود. این نکته را هم در نظر داشته باشید که نوع منزل هیچ تأثیری در قیمت ندارد و به ازای هر ساعت از کار، قیمت محاسبه می شود. در صورت ادامه پیدا کردن خدمات نظافت، به ازای هر ساعت، 30 هزار تومان به هزینه نظافت اضافه می شود. 

رزرو دوره ای خدمات نظافت سِرویک

سِرویک برای سهولت کار و نیز نظافت مداوم و منظم، امکان رزرو دوره ای برای مشتریان عزیز در نظر گرفته است. در این سرویس مشتری یک بار خدمات موردنظر خود را ثبت می کند و سیستم طبق زمان بندی، نیرو را در بازه زمانی مشخص اعزام می کند.

مزیت های رزرو دوره ای

- با رزرو دوره ای خدمات نظافت، نیروی نظافت به صورت از پیش تعیین شده در بازه زمانی مشخص اعزام می شود (به عنوان مثال دو هفته یک بار یا در هر بازه ای که مشتری انتخاب می کند) البته یک روز زودتر سیستم یا اپراتور زمان ارائه سرویس را به مشتری یادآوری می کند.

- در هر سفارش نیرو تغییر نمی کند و همان نیروی موردنظر مشتری برای خدمات نظافت اعزام می شود.

 

نظافت خانه و آپارتمان با نیروی ماهر سرویک

نیروهای نظافت سرویک هر نوع خانه ای را تمیز می کنند. نظافت خانه های ویلایی با خانه های آپارتمانی فرق دارد و نظافتچی خانم یا آقای سرویک با دریافت آموزش های لازم و تجارب کافی، به خوبی از پس نظافت هر نوع محلی بر خواهند آمد. نظافت ساختمان محل کار با نظافت واحدهای مسکونی هم تفاوت هایی دارد. با توجه به کارکرد هر یک از انواع ساختمان، نیروی نظافت سرویک به خوبی می داند که برای ارائه خدمات رضایت بخش از چه تکنیک ها و روش هایی استفاده کند. نیروهای نظافتی سرویک آموزش دیده هستند و مهارت ها و تجارب آن ها تأیید شده است. 

 

خدمات نظافت ویژه (VIP) یا عادی؟ تفاوتشان در چیست؟

نیروهای سِرویک خدمات نظافت را در دو سطح ارائه می دهند. در هر دو سطح عادی و ویژه، استانداردهای خدمات نظافت مطمئن و باکیفیت رعایت می شود. هرچند خدمات نظافت وی آی پی یا ویژه توسط نظافتچی دارای امتیاز و مهارت بالا ارائه می شود. به تمام جزئیات در نظافت وی آی پی توجه ویژه ای می شود. اگر به دنبال خدمات حرفه ای و مطمئن برای نظافت هستید، به شما سفارش خدمات نظافت ویژه یا VIP را پیشنهاد می دهیم. 

 

رضایت شما اولویت سِرویکه

خدمات نظافتی که از طریق سِرویک رزرو می کنید، به صورت مستمر پشتیبانی می شود. اگر از خدمات ارائه شده اندکی ناراضی باشید، ما سخت تلاش خواهیم کرد کیفیت خدمات را به حداکثر ممکن برسانیم. نظافت منزل و نظافت محل کار سِرویک، محیطی تمیز، مرتب و بهداشتی برای زندگی و کسب و کارتان تدارک می بیند. 

سرویک امیدوار است که خدمات رضایت بخش و تجربه خوشایندی برای مشتریان ثبت کند. کار سِرویک بعد از ارائه خدمت و مسئولیت های تعیین شده به پایان نمی رسد؛ بعد از پایان کار، رضایت مندی مشتریان ثبت و بررسی می شود. بنابراین ارتباط سِرویک با مشتریانش با بررسی نظرات و پیشنهادات شما مشتریان است که ادامه می یابد. 

خدمات نظافت شامل اين موارد می باشد: 1- خدمات نظافت منزل خالی يا مبله 2- خدمات نظافت محل کار 3- خدمات نظافت مشاعات( راه پله). با توجه به انتخاب نوع خدمات نظافت می توانيد مطلوب ترين متخصص را به لحاظ جنسيت و شرايط جسمی انتخاب کنيد. به عنوان مثال، برای خدمات نظافت منزل خالی، با توجه به سختی و حجم کار (ديوار شويی و نظافت شيشه و پنجره) انتخاب نيروی نظافتی آقا مناسب‌تر است. توجه داشته باشيد زمانی که می خواهيد از نيروی نظافتی خانم برای ارائه خدمات نظافت منزل استفاده کنيد، حداقل يک خانم در محل حضور داشته باشد. به منظور آسودگی خاطر، پيشنهاد می شود حداقل از دو روز قبل‌، برای ثبت سفارش خدمات نظافت خود اقدام نماييد.

زمانی که محل ارائه خدمات نظافت دور از محدوده شهری باشد. زمانی که ساعت اتمام خدمات نظافت با توجه به فصول مختلف سال، از ساعت مشخص شده بگذرد. معمولا هزينه اياب و ذهاب نيروی ارائه دهنده خدمات نظافت ، در حد هزينه آژانس (تا سقف 20 هزار تومان) می باشد.

بهترين زمان برای رزرو نيروهای متخصص ارائه دهنده خدمات نظافت منزل ، حداقل دو روز پيش از اعزام نيرو میباشد. همچنين، به منظور ثبت سفارش خدمات نظافت در همان روز، نياز به حداقل دو ساعت زمان برای انجام هماهنگي های لازم می باشد.

مرسوم‌ترين زمان اعزام نيروی ارائه دهنده خدمات نظافت در شيفت‌های صبح و عصر می باشد. ولی در صورت ضرورت (مثلا هنگام درخواست خدمات نظافت برای مکان‌های پر رفت و آمد که در طول روز امکان نظافت آنها وجود ندارد) امکان اعزام نيروی ارائه دهنده خدمات نظافت در تمام طول شبانه روز امکان پذير می باشد. لازم به ذکر است که هزينه اعزام نيرو از ساعت 10 شب به بعد، بيست درصد بيشتر از حالت عادی می باشد.

هزینه نظافت منزل توسط آقا: هشت ساعت کاری 95 هزار تومان و چهار ساعت کاری 57 هزار تومان و هر ساعت اضافه کاری 12 هزار تومان هزينه دارد. هزینه نظافت منزل توسط خانم: هشت ساعت کاری 100 هزار تومان و چهار ساعت کاری 60 هزار تومان و هر ساعت اضافه کاری 13 هزار تومان هزينه دارد.

فقط در نظافت منزل 8 ساعته تهيه يک وعده غذايی بر عهده مشتری می باشد.در نظافت منزل 4 ساعته و کمتر، مشتری مسئوليتی برای تامين غذای نيروی خدماتی اعزامی ندارد.

تجهيزات مورد نياز برای نظافت منزل عمدتا حجيم بوده و حمل آنها دشوار می باشد. بنابراين، ترجيحا تامين تجهيزات و مواد شوينده مورد نياز برای نظافت منزل بر عهده مشتری می باشد. ولی در صورتی که مشتری برای تامين تجهيزات و مواد شوينده نظافت منزل درخواستی ثبت کند، شرکت می تواند با ارائه فاکتور خريد، اقلام درخواستی را ارسال نمايد.

نظافت مشاعات (راه پله) شامل نظافت کليه مکان‌هاي عمومی يک ساختمان از جمله راه پله، پارکينگ، پشت بام، حياط و ... میشود. به هنگام نظافت مشاعات (راه پله) کنتراتی بر اساس موارد نظافتی که مشتری مد نظر دارد قيمت تعيين شده و مدت زمان کار برای آن مشخص نمی گردد. مواردی که مشمول نظافت مشاعات (راه پله) کنتراتی می گردد،عبارت است از: کف راه پله، نرده، لبه قرنيز، کليد و پريز، آسانسور، شيشه سکوريت، درب ورودی حياط و پارکينگ و راه پله، درب واحدها، پادری و سایر موارد.

در بيشتر مواقع بخش اعظم نظافت منزل خالی، شامل ديوار شويی و نظافت شيشه و پنجره می باشد. با توجه به سنگين بودن کارهای ذکر شده، نيروی خدماتی آقا دارای عملکرد بهتر و بازدهی بالاتری خواهد بود.همچنين، استخدام نيروی خدماتی آقا هزينه کمتری نيز در بر خواهد داشت.

عوامل بسياری در تعيين هزينه نظافت مشاعات (راه پله) تاثير گذار هستند. ولی مهمترين عوامل تاثير گذار بر هزينه نظافت مشاعات (راه پله) تعداد طبقات و واحدها، مساحت حياط و پارکينگ و پشت بام و همچنين مواردی چون آسانسور، درهاي شيشه‌ای، پنجره‌ها و ... می باشند.

نصب پرده و خدمات جزئی تاسیساتی زیر شاخه خدمات تاسیساتی بوده و به منظور دریافت خدمات در این زمینه، به مشتریان پیشنهاد می گردد که از متخصصین تاسیساتی استفاده نمایند. اما در صورتی که مشتری درخواست نیروی نظافتی دارای مهارت فنی جزئی نماید، شرکت خدماتی قادر به اعزام نیروی مورد نظر می باشد.

با توجه به اینکه عمدتا خانم ها در جریان جزئیات امور منزل می باشند، پیشنهاد می گردد که خانم خانه برای ثبت سفارش نظافت منزل توسط خانم اقدام نمایند. به هنگام نظافت منزل توسط خانم، تناسب نوع کار با نیروی نظافتی خانم می بایست مد نظر قرار گیرد. انجام اموری چون تخلیه چاه و نظافت مشاعات (راه پله) برای نیروی نظافتی خانم توصیه نمی گردد. به هنگام نظافت منزل توسط خانم، به جهت معذب نبودن نیروی نظافتی خانم، بهتر است دست کم یک خانم در منزل حضور داشته باشد.

شرکت خدماتی پیش از استخدام نیروی نظافتی و در مرحله ثبت نام، تمامی مدارک هویتی به انضمام گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد را استعلام و از وی دریافت می نماید. همچنین، با توجه به تجربه بیش از یک دهه شرکت خدماتی موج نو در امر ارائه خدمات نظافت، این شرکت سعی در گزینش بهترین نیروهای واجد شرایط می نماید. همچنین، پس از طی مراحل اولیه استخدام نیروی نظافتی، نیروها تا مدتی صرفا برای نظافت مکان های عمومی مانند مشاعات اعزام شده و این مدت، عملکرد نیروها دائما از طریق مشتریان مورد ارزیابی قرار می گیرد. نیروی نظافتی پس از جلب اعتماد شرکت خدماتی و مشتریان، به منازل نیز اعزام می گردد. با این وجود، به جهت نظارت بر عملکرد نیروی نظافتی و نیز پیشگیری از هر گونه سوء تفاهمی، پیشنهاد می گردد که به هنگام حضور نیروی نظافتی، در منزل خود حضور داشته باشید.

کلیه نیروهای ارائه دهنده خدمات نظافت شرکت موج نو چه به لحاظ کاری و چه به لحاظ رفتاری در سطح مطلوبی قرار داشته و همچنین، به طور دوره ای و پیوسته مورد آموزش های تئوری و عملی قرار می گیرند. با توجه به تجربه چندین ساله شرکت خدماتی موج نو در زمینه ارائه خدمات نظافت به مشتریان، عمده نارضایتی های به وجود آمده، مربوط به تفاوت سلیقه مشتری و نیروی نظافتی اعزامی می باشد. با این وجود، اگر نارضایتی مشتری در ساعت اول به شرکت اعلام گردد، شرکت به صورت رایگان اقدام به تعویض و جایگزین نمودن نیروی نظافتی خواهد نمود. اما اگر در انتهای کار مشتری اعلام نارضایتی نماید، شرکت به طرق مختلف (مانند عودت بخشی از مبلغ و یا تجدید ارائه خدمات نظافت به صورت رایگان) سعی در جلب رضایت مشتری خواهد نمود.

تجدید خدمات نظافت به معنای اعزام مجدد نیرو به صورت رایگان به منظور جلب رضایت مشتری می باشد. به هنگام ارائه خدمات نظافت به صورت کنتراتی، اگر کار ناتمام مانده باشد و کیفیت خدمات نظافت برای مشتری مطلوب نباشد، شرکت نظافتی در اسرع وقت نیروی نظافتی جدیدی برای تجدید خدمات نظافت اعزام خواهد نمود. به هنگام ارائه خدمات نظافت به صورت ساعتی نیز اگر کیفیت خدمات ارائه شده مورد رضایت مشتری واقع نگردد، روند تجدید خدمات نظافت به صورت رایگان با هماهنگی شرکت خدماتی طی خواهد شد

برخی شرایط مانند وجود حیوانات خانگی در منزل مشتری، بر نحوه عملکرد نیروی نظافتی به ویژه نیروی نظافتی خانم اثرگذار می باشد. به همین دلیل، مشتریان می بایست به هنگام ثبت سفارش، شرایط منزل خود را به وضوح برای شرکت خدماتی شرح دهند تا شرکت بتواند مناسب ترین نیروی نظافتی را اعزام نماید

در صورتی که دریافت خدمات نظافت در حوزه نظافت منزل و یا نظافت محل کار مشتری دارای روندی تکرار شونده باشد، مشتری می تواند سفارش خدمات نظافت خود را به صورت خودکار و در بازه های زمانی مشخص تکرار نماید. مزایای سفارش دوره ای خدمات نظافت عبارت است از: برنامه ریزی دقیق و آسودگی خاطر مشتری نیروی نظافتی مطلوب مشتری به صورت ثابت در رزرو مشتری باقی می ماند. مشتری به منظور دریافت خدمات نظافت نیاز به تماس و هماهنگی مجدد نداشته و شرکت خدماتی اقدام به انجام تمامی هماهنگی های لازم خواهد نمود.

نظافت منزل، نظافت محل کار و نظافت مشاعات (راه پله) سه مقوله متفاوت می باشند. شرکت ارائه دهنده خدمات نظافت به منظور جلب رضایت مشتریان و نیز بهبود و ارتقاء عملکرد نیروهای نظافتی، پرسنل خود را در زمینه های مختلف خدمات نظافت تخصص بندی نموده است. بدین ترتیب، به منظور ارائه هر یک ار انواع خدمات نظافت، نیروی متخصص در آن زمینه را اعزام خواهد نمود.

به هنگام ارائه خدمات نظافت به صورت کنتراتی، به دلیل مشخص بودن مسیر کار از نقطه شروع تا پایان، عمدتا نیاز به حضور مشتری نبوده و نیروی نظافتی اعزامی می تواند کار خود را طبق برنامه از پیش تعیین شده انجام داده و در انتها کار را به مشتری تحویل دهد. اما هنگام ارائه خدمات نظافت به صورت ساعتی، مشتری می بایست در محل حضور داشته باشد تا نیروی خدماتی بتواند با توجه به خواست و سلیقه مشتری، به ارائه خدمات نظافت پرداخته و رضایت مشتری را جلب نماید.

نیروی خدماتی مورد علاقه نیرویی است که مشتریان نسبت به عملکرد وی رضایت داشته باشند. این رضایتمندی ممکن است مستقیما توسط مشتری و از قبل کسب شده باشد و یا دوستان و آشنایان مشتری چنین نیرویی را به وی معرفی کرده باشند. با توجه به اینکه ممکن است برنامه کاری نیروی مزبور پر باشد، مشتری به منظور دریافت خدمات نظافت از نیروی خدماتی مورد علاقه، می بایست از چند روز قبل اقدام به رزرو نیروی مورد نظر خود نماید.

از آنجایی که رضایتمندی مشتری از اولویت های شرکت خدماتی موج نو می باشد، عموما یک روز پس از ارائه خدمات نظافت به مشتری، از سوی شرکت خدماتی با وی تماس برقرار شده و میزان رضایت وی از ارائه خدمات و همچنین، پیشنهادات و انتقادات وی در خصوص چگونگی ارائه خدمات نظافت مورد بررسی قرار می گیرد. در صورت نارضایتی مشتری، شرکت خدماتی سعی در جلب رضایت وی خواهد نمود.

از آنجا که جلب رضایت مشتری و نیز ارائه خدمات نظافت در بالاترین سطح کیفی سرلوحه کار شرکت خدماتی موج نو می باشد، همواره پس از حصول اطمینان از جلب رضایت مشتری، شرکت اقدام به تسویه حساب با نیروی نظافتی خواهد نمود. با این وجود، اگر پس از تسویه حساب نیز مشتری نارضایتی خود را به شرکت خدماتی اعلام نماید، شرکت در جهت رفع نواقص و جلب رضایت مشتری گام بر خواهد داشت.

نیروی نظافتی اعزامی در صورت نیاز، با هماهنگی شرکت قادر به انجام اضافه کاری نیز می باشد. به مشتریان عزیز پیشنهاد می گردد که در خصوص زمان مورد نیاز برای نظافت منزل، تخمین درستی انجام دهند تا هنگام ثبت سفارش خدمات نظافت، بتوانند به درستی هماهنگی های لازم را با شرکت خدماتی به عمل آورند.همچنین، توجه به این نکته ضروری است که نیروی نظافتی خانم در قیاس با نیروی نظافتی آقا با محدودیت زمانی مواجه می باشد.

به هنگام نظافت منزل تخلیه به دلیل آثار به جا مانده از اسباب کشی و بازسازی منزل، نیاز به صرف زمان و انرژی بیشتری برای نظافت منزل می باشد. همچنین، برخی قسمت ها در منازل مبله برای نظافت در نظر گرفته نمی شوند. اما در نظافت منزل تخلیه، می بایست تمامی شیشه ها، دیوارها و سایر قسمت های منزل تمیز شوند. همچنین، در نظافت منزل تخلیه می بایست پس از نقاشی، با کاردک به لکه گیری پرداخت. و این فرایند، زمان بر می باشد.

رزرو دوره ای نیروی نظافتی می تواند در هر بازه زمانی صورت پذیرد. اما به منظور ثابت ماندن روز رزرو(به عنوان مثال یکشنبه ها) و همچنین عدم تلاقی با برنامه کاری نیروی نظافتی، بهتر است بازه زمانی هفتگی مانند 28،21،14،7 استفاده گردد. در این صورت، یک نیروی ثابت در روز معینی بدون هیچ گونه تداخلی برای مشتری رزرو می گردد.

شرکت خدماتی کلیه نیروهای نظافتی خود را از درخواست انعام از مشتری منع نموده است. اما در صورتی که مشتری پس از دریافت خدمات نظافت و خدمات منزل مورد نیاز خود، خواهان پرداخت انعام به نیروی نظافتی اعزامی باشد، دریافت انعام مانعی ندارد.

در صورت نیاز به جابجایی اثاثیه در حین نظافت منزل، این کار توسط نیروی نظافتی اعزامی بدون هیچ گونه هزینه اضافی صورت می پذیرد. ولی به منظور افزایش بهره وری و کیفیت کار، بهتر است مشتری به هنگام ثبت سفارش خدمات نظافت، موضوع را با شرکت در میان بگذارد تا شرکت خدماتی نیروی مناسب این کار را اعزام نماید. ولی جابجایی های خارج از واحد مسکونی، جزء خدمات جابجایی اثاثیه بوده و در چنین شرایطی مشتری ملزم به پرداخت هزینه جابجایی خواهد بود.

با وجود اینکه اکثر مشتریان ترجیح می دهند از نیروهای نظافتی خانم برای دریافت خدمات نظافت منزل و انجام ریزه کاری های آن استفاده کنند، سِرویک با آموزش اصول و استانداردهای نظافت به نیروهای آقا زمینه ای فراهم کرده تا خدمات نظافت منزل نظافتچی آقا و نظافتچی خانم قابل رقابت بوده و دست مشتریان در انتخاب نیروی نظافت باز باشد. نیروهای نظافت آقا همانند نیروهای نظافت خانم، کارهایی مانند آشپزی را نیز انجام می دهند. 

در حوزه خدمات نظافت، برخی خدمات نظافتی سنگین تر و فراتر از خدمات نظافت عمومی به حساب می آیند. خدماتی مانند شستشوی فرش، موکت، سقف، دیوار و مواردی مانند آن ها شامل هزینه های اضافی می شوند. در صورتی که نیروی نظافتی این خدمات را به مشتری ارائه دهد، بر اساس ساعت های اضافه کاری، هزینه نهایی محاسبه می شودو هزینه هر ساعت کار اضافه در خدمات نظافت منزل سِرویک معادل 30 هزار تومان است.

ارائه خدماتی چون دیوارشوی، نظافت پنجره ها و نظافت سقف برای نیروی نظافتی آقا راحت تر است اما تنها تعداد اندکی از نیروهای نظافتی خانم قادر به ارائه خدمات نظافت دیوارشویی و نظافت پنجره و سقف هستند. همچنین، دستمزد نیروی نظافتی خانم در صورت رائه چنین سرویس هایی، بیشتر از نیروی نظافتی آقا است. از آنجا که این خدمات برای نظافتچی خانم شامل سختی کار و افزایش هزینه می شود، پیشنهاد می کنیم در صورت نیاز به خدمات دیوار شویی و نظافت سقف و پنجره، خدمات نظافتچی آقا را سفارش دهید. 

نیروهای نظافتی سِرویک اغلب در محدوده سنی 22 تا 40 قرار دارند. این محدوده سنی، مناسب ترین بازه برای ارائه خدمات نظافت باکیفیت است. با توجه به تنوع و تعداد نیروهای نظافتی شرکت خدماتی موج نو و اپلیکیشن سِرویک، در صورت نیاز مشتری، اعزام نیروی نظافتی خانم جوان و یا نیروی نظافتی آقای میانسال به منزل مشتری انجام می شود.

برخی از نیروهای نظافتی به هنگام نظافت منزل برای افزایش تأثیر پاک کنندگی مواد شوینده، این مواد را با هم ترکیب می کنند. ترکیب مواد شوینده باید به صورت اصولی و با استفاده از دانش و تجربه نیروی نظافتی متخصص انجام شود. در غیر این صورت، ترکیب شوینده ها نه تنها در فرایند نظافت منزل موثر نخواهد بود، بلکه خطرهای جبران ناپذیری هم به دنبال خواهد داشت چون ممکن است منجر به تولید گازهای سمی شود. به عنوان مثال، ترکیب جرمگیر (جوهر نمک) با سایر شوینده ها (به ویژه سفید کننده) بسیار خطرناک است و به هیچ عنوان توصیه نمی شود. 

دستمال های حوله ای و توری، تی، جارو و سطل آب تجهیزات عمومی برای ارائه خدمات نظافت می باشند. در موارد خاص، تجهیزاتی چون کاردک، اسکاچ، اسفنج و... نیز مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از شوینده ها در فرایند ارائه خدمات نظافت می تواند به صورت اختصاصی و یا عمومی و با توجه به جنس و نوع سطوح صورت پذیرد. به عنوان مثال برای نظافت سطوح چوبی می توان از اسپری مخصوص چوب و یا اسپری چند منظوره استفاده کرد.

به هنگام ارائه خدمات نظافت به مشتریان، نیروهای نظافتی اعزامی باید از تجهیزات کامل و مناسب استفاده کنند. کامل بودن تجهیزات علاوه بر افزایش کیفیت خدمات نظافت، سرعت ارائه خدمات نظافت را نیز افزایش می دهد و در نتیجه برای مشتری هم به صرفه تر خواهد بود. همچنین تجهیزات نظافتی دارای عمر مفید بوده و پس از گذشت زمان بهتر است تجهیزات جدیدی را جایگزین کرد.

دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات مشتریان در ارتباط با خدمات نظافت ارائه شده و نیز عملکرد نیروها، در بهبود خدمت دهی سِرویک موثر است. به همین دلیل، یک روز پس از پایان کار نیروی نظافتی، کارشناسان مرکز تماس سِرویک با مشتری تماس می گیرند تا میزان رضایت او را از خدمات دریافتی ارزیابی کنند. در صورت عدم رضایت، اقدامات لازم برای جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات بهتر انجام خواهد شد.

تمام انتقادات و پیشنهادات مشتریان سرویک جمع آوری و بررسی می شود و از نظرات مشتریان در جلسات و کلاس های آموزشی برای بهبود عملکرد نیروهای نظافتی و رفع نواقص استفاده می شود. در صورت بروز رفتار نامناسب از سوی نیروهای خدمات نظافت، سرویک اقدامات لازم را در اولین فرصت انجام خواهد دارد.

سِرویک صرفاً برای ارائه خدمات نظافتی، که با مشتری هماهنگ می شود، مسئول است و در خصوص سایر موارد چون معامله و داد ستد نیروی نظافتچی با مشتری، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده ندارد. هرچند، این نوع داد و ستد توصیه نمی شود.

برای اعزام نیروی نظافتی، تمام هماهنگی ها فقط از طریق سرویک انجام می شود. هماهنگی مشتری با نیروی خدمات نظافت، مورد تایید سِرویک نیست و در چنین مواردی، سِرویک هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد گرفت.

مشتری می تواند تا دو ساعت قبل از دریافت سفارش و قبل از حضور نیروی نظافتی در منزل خود، نسبت به لغو سفارش خود اقدام کند. در صورت اعزام نیرو و یا لغو سفارش در مدت زمان کمتر از دو ساعت مانده به موعد مقرر، هزینه لغو خدمات نظافت بر عهده مشتری است. این هزینه با توجه به شرایط، معادل هزینه ایاب و ذهاب نیرو است.