loadin-name
انتخاب خدمت
تعیین تاریخ و زمان
خدمات مورد نیاز
انتخاب آدرس
تایید نهایی

سم پاشی محیطی

انصراف

توضیحات خدمات سمپاشی محیطی

سمپاشی محیطی در ساختمان ها، منازل، محل کار و… برای مقابله با انواع حشرات، کنترل انواع بیماری های مشترک بین انسان و حیوان و از بین بردن باکتری ها و ویروس ها به صورت گسترده انجام می شود. مشتری این خدمت تعداد ساعت های حدودی انجام کار را در سفارش ثبت کرده و هزینه خدمت با مراجعه کارشناس و با بررسی های حضوری تعیین می شود. این سرویس با استفاده از مواد استاندارد و نیروی متخصص انجام می شود. 

تیم متخصصان سِرویک با ارائه مشاوره‌های تخصصی، این امکان را برای شما مشتری محترم فراهم ‌می‌کند تا از هزینه‌های خدمات دریافتی، تخمینی شفاف و اقتصادی داشته باشید. بنابراین، در فرایند ثبت سفارش این خدمت، قیمت مشخص نمی‌شود، بلکه به صورت حضوری و با مراجعه کارشناس  و البته به صورت توافقی هزینه‌های این سرویس محاسبه ‌می‌شود.  

سمپاشی محیطی از جمله خدمات تحویلی است؛ نیرو باید تمام موارد را با کیفیت بالا انجام دهد و در آخر مشتری یا ثبت کننده سفارش بعد از بازدید، کار را از نیرو تحویل گرفته و بعد از رضایت کامل از انجام کار، تسویه حساب نهایی صورت می گیرد. 

در ثبت سفارش نکات زیر را در نظر داشته باشید: 

- مشتری گرامی، لغو سفارش کاملاً رایگان است. اما اگر بنا به هر دلیلی، بعد از اعزام کارشناس و یا نیرو، سفارش خود را لغو کنید، صرفاً باید هزینه ایاب و ذهاب را پرداخت کنید.

- در صورت داشتن کد تخفیف، قبل از ثبت نهایی سفارش سمپاشی، کد تخفیف خود را ثبت کنید.

- هزینه ایاب و ذهاب بر عهده نیرو است و مسئولیتی متوجه مشتریان سِرویک نیست.

- با ثبت توضیحات اضافی موردنظر خود، خدمات مطمئن تری دریافت می کنید.

- فاکتور به دو صورت ارائه می شود؛ مشتری می تواند به صورت آنلاین فاکتور را مشاهده کند و یا فاکتور رسمی به مشتری ارائه شود.