loadin-name

ضدعفونی و سم پاشی

زندگی ایمن و سالم با خدمات ضدعفونی و سمپاشی سِرویک

برای زندگی یا کار در محیطی سالم و بدون هیچ گونه آلودگی پیشنهاد می کنیم از این دسته از خدمات سِرویک استفاده کنید. منزل یا محل کار با توجه به شیوع ویروس کرونا به ضدعفونی منظم نیاز دارد. متخصصان این خدمت با استفاده از مواد ضدعفونی کننده استاندارد، این سرویس را ارائه می دهند. با دریافت خدمات ضدعفونی و سمپاشی حرفه ای تمام سطوح عاری از هر گونه ویروس، میکروب و هر نوع آلودگی می شود. 

چرا خدمات ضدعفونی و سمپاشی سِرویک؟

سِرویک مرجعی مطمئن برای دریافت خدمات ضدعفونی و سمپاشی است. همه مشاغل و مراکز مختلف نیز می توانند با دریافت این خدمت، مکانی ایمن و تمیز را برای کارکنان و مشتریان خود فراهم کنند. این خدمت از سِرویک شامل دو سرویس ضدعفونی و سمپاشی محیطی است. متخصصان آموزش دیده تمامی سطوح مانند دیوارها، کفپوش و کف ها، درها، مبلمان، آسانسورها، پله ها، کلیدهای برق، نرده ها و در کل تمام سطوح تماسی و غیر تماسی را ضدعفونی و یا سمپاشی می کنند تا از شیوع هر نوع ویروس یا بیماری پیشگیری شود. سرویک خدمات سریع و پیشرفته ای با تجهیزات ضدعفونی کننده و با پشتیبانی تمام وقت به مشتریان عزیز ارائه می دهد. 

تیم متخصص ضدعفونی و سمپاشی سِرویک آموزش های لازم را دریافت کرده و با رعایت همه اصول و استانداردهای بهداشتی برای ایمن سازی محل زندگی و محل کار شما آماده ارائه خدمت در تمام روزهای هفته حتی در روزهای تعطیل هستند. مزیت سفارش دوره ای این سرویس به شما این امکان را می دهد تا به صورت دلخواه این خدمت را روزانه، هفتگی یا ماهانه دریافت کنید و خیالتان از بابت بهداشت محیطی که در آن زندگی یا کار می کنید، آسوده باشد.  

خدمت سمپاشی سِرویک با استفاده از سموم استاندارد و برای سمپاشی محیطی و از بین بردن حشرات و جوندگان استفاده می شود. خدمت ضدعفونی نیز با استفاده از الکل ضدعفونی کننده برای پاکسازی محیط منزل و محل کار از آلودگی ها و ویروس ها به کار می رود. 

با توجه به شیوع ویروس ها به ویژه در مکان های عمومی و پر رفت و آمد، لازم است به صورت دوره ای محیط کار یا محیط زندگی را با روش های اصولی و مواد استاندارد ضدعفونی کرد. 

قیمت و هزینه این دسته از خدمات سِرویک بر اساس تعداد نیروها، مساحت و متراژ محل و حجم مواد و محلول ضدعفونی کننده و سمپاشی تعیین می شود. 

مکان های عمومی مانند شرکت ها، ادارات، کارخانه ها، باشگاه های ورزشی، آرایشگاه ها و... باید به صورت دوره ای ضدعفونی شوند تا روند انتشار ویروس متوقف شود. مجتمع های مسکونی و تجاری که افراد زیادی در آن ها رفت و آمد می کنند، هم به خدمات ضدعفونی نیاز دارند. 

نیروهای متخصص ضدعفونی سِرویک تمام قسمت های خانه مانند دستگیره های در، سطوح آشپزخانه، کلیدهای برق، نرده های راه پله ها، دیوارها و کاشی ها، شیرآلات و تمامی سطوح را با مواد و محلول های ویژه و استاندارد ضدعفونی می کنند. 

    • logo-samandehinamad