دسته بندی خدمات

br
loadin-name
انتخاب خدمت
تعیین تاریخ و زمان
خدمات مورد نیاز
انتخاب آدرس
تایید نهایی

توضیحات خدمات سمپاشی

این سرویس برای سمپاشی فضای سبز مانند باغ، باغچه، گل ها، گیاهان و مواردی مانند آن ارائه می شود. با مشخص کردن مدت زمان حدودی کار و تاریخ و ساعت دریافت خدمت، سفارش شما ثبت می شود. 

تیم متخصصان سِرویک با ارائه مشاوره‌های تخصصی، این امکان را برای شما مشتری محترم فراهم ‌می‌کند تا از هزینه‌های خدمات دریافتی، تخمینی شفاف، دقیق و اقتصادی داشته باشید. بنابراین، در فرایند ثبت سفارش این خدمت، قیمت مشخص نمی‌شود، بلکه به صورت حضوری و با مراجعه کارشناس  و به صورت توافقی هزینه‌های این سرویس محاسبه ‌می‌شود.

سمپاشی از جمله خدمات تحویلی است؛ نیرو باید تمام موارد را با کیفیت بالا انجام دهد و در آخر مشتری یا ثبت کننده سفارش بعد از بازدید، کار را از نیرو تحویل گرفته و بعد از رضایت کامل از انجام کار، تسویه حساب نهایی صورت می گیرد. 

مشتری گرامی، لغو سفارش کاملاً رایگان است. اما اگر بنا به هر دلیلی، بعد از اعزام کارشناس و یا نیرو، سفارش خود را لغو کنید، صرفاً باید هزینه ایاب و ذهاب را پرداخت کنید. 

در ثبت سفارش نکات زیر را در نظر داشته باشید: 

  • در صورت داشتن کد تخفیف، قبل از ثبت نهایی سفارش کد تخفیف خود را ثبت کنید.
  • هزینه ایاب و ذهاب بر عهده نیرو است و مسئولیتی متوجه مشتریان سِرویک نیست.
  • با ثبت توضیحات اضافی موردنظر خود، خدمات حرفه ای تری دریافت می کنید.
  • فاکتور به دو صورت ارائه می شود؛ مشتری می تواند به صورت آنلاین فاکتور را مشاهده کند و یا فاکتور رسمی به مشتری ارائه شود.

مشتری گرامی، متخصصان سِرویک با در نظر گرفتن نظرات شما و تکیه بر تجارب خود در تلاش هستند برای نگهداری فضای سبزتان، خدماتی کاملاً حرفه ای و تخصصی ارائه دهند.