loadin-name

باغبانی و فضای سبز

با خدمات باغبانی و فضای سبز سِرویک محل زندگی خود را زیباتر کنید

زندگی شهری و آپارتمان نشینی را می توان با نگهداری گل و گیاه و طراحی فضای سبز لذت بخش تر از گذشته کرد. مهم نیست متراژ خانه ما چقدر است یا فضای داخلی خانه کم نور است یا پر نور؛ باغچه شما در هر ابعادی که باشد می توانید با چند اقدام ساده روح تازه ای به محل زندگی یا محل کار خود بدمید و تنش ها و دغدغه های روزمره را تعدیل کنید. تأثیر شگفت انگیز گل و گیاه در محل زندگی یا محیط کار بر کسی پوشیده نیست. از گذشته تا کنون لبۀ پنجره هر خانه ای با گل های زیبا مزین می شود و ورودی هر خانه یا آپارتمانی با گیاهان و گل ها پُر می شود تا شادی بخش اهالی و ساکنان آنجا باشد. اگر به دنبال خدمات باغبانی مطمئن و فوری هستید، می توانید به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن سِرویک سفارش دهید و خدمات موردنیاز را در محل دریافت کنید.

نیروهای باغبانی سِرویک چه خدماتی ارائه می دهند؟

سِرویک خدمات متنوعی در قالب خدمات باغبانی و فضای سبز ارائه می دهد. خدماتی مانند گلکاری، درخت کاری، کاشت انواع گیاهان، طراحی باغچه در بالکن ها و یا فضای باز، تعویض گلدان و یا خاک آن، هرس کردن درختان یا باغچه، پیوند زدن، کود دادن به گیاهان و درختان و... تنها بخشی از خدماتی است که متخصصان باغبانی سِرویک ارائه می دهند. نیروهای باغبانی سِرویک با اشراف به اصول و استانداردهای این کار آماده ارائه خدمت به صرفه و حرفه ای به شما هستند. 

باغبان ماهر می خواهید؟! سِرویک هست

مهم نیست خدمت درخواستی شما در چه حدواندازه ای است، هر چه در زمینه خدمات جزئی و کلی باغبانی بخواهید و هر کجای شهر تهران که باشید، خدمات متخصصان باغبانی سِرویک در دسترس شماست. باغبان ماهر سرویک با توجه به نظر، سلیقه و بودجه شما محل زندگی شما را زیبا و چشم نواز می کند. با اضافه کردن چند گلدان گل به خانه خود یا با کاشتن نهال و درختان مثمر نه تنها محیط اطراف شما روحیه بخش تر از قبل می شود بلکه با کاشتن گیاهان و درختان میوه، محصول موردعلاقه خود را در فصول مختلف برداشت خواهید کرد. همچنین نیروها و متخصصان باغبانی سِرویک انواع تجهیزات و ابزارهای مخصوص خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز را در اختیار دارند و خدمات بی نقصی در محل به مشتریان ارائه می دهند.

خدمات باغبانی و پرورش گل و گیاه سِرویک چه ویژگی هایی دارد؟

باغبانی ترکیبی از تجربه، دانش، هنر و خلاقیت است. متخصصان و نیروهای باغبانی سِرویک با دارا بودن این ویژگی ها می توانند خدمات منحصر به فردی برای نگهداری و یا گسترش فضای سبز خانه یا محل کار شما ارائه دهند. اگر برای طراحی فضای سبز اطراف خود طرحی در ذهن دارید، فقط کافیست آن را به متخصص باغبانی ارائه دهید تا همان چیزی را دریافت کنید که دلخواه شماست. در غیر این صورت، نیرو با پیشنهاد خود و توافق با نظر شما، خدمات باغبانی هنرمندانه ای ارائه می کند. 

سِرویک به ساکنان تمام مناطق تهران خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز ارائه می دهد. مهم نیست در کدام محدوده از شرق تا غرب تهران یا از شمال تا جنوب تهران ساکن هستید، می توانید به صورت آنلاین خدمات باغبانی سِرویک را سفارش دهید و در اولین فرصت از خدمات موردنظر در محل برخوردار شوید. 

چگونه می توان خدمات باغبانی سِرویک را دریافت کرد؟

به راحتی می توانید سفارش خدمات باغبانی را در سِرویک ثبت کنید و خدمت موردنظر را فوراً دریافت کنید. انتخاب نیروها در اپلیکیشن ساده است. با توجه به اینکه کاربران به نیروهای خدمات باغبانی امتیاز می دهند، می توانید بر اساس رتبه بندی متخصصان باغبانی، بهترین و مجرب ترین نیروی باغبانی و طراحی فضای سبز را انتخاب کنید. بعد از دریافت خدمات، اگر از خدمات باغبانی دریافتی رضایت داشتید، می توانید آن نیرو را به فهرست متخصصان موردعلاقه خود اضافه کنید. 

هر خدمت ریز و درشتی که در زمینه باغبانی و طراحی فضای سبز بخواهید، سِرویک حضور پررنگی خواهد داشت. فقط کافیست از سرویک بخواهید و ایده آل خود را با هزینه به صرفه و کیفیت مطلوب دریافت کنید. 

سِرویک خدمات باغبانی را همه روزه، در تمام نقاط شهر تهران ارائه می دهد و باغبان ماهری به محل شما اعزام می کند.

با خدمات باغبانی محل زندگیتان را زیباتر و چشم نوازتر می شود. طراحی فضای سبز در هر اندازه ای می تواند زندگی شهری را آرامش بخش کند. 

متخصصان باغبانی سرویک، امور باغبانی جزئی و کلی را ارائه می دهند. خدمات سمپاشی، کوددهی، چمن زنی، هرس درختان، تعویض خاک گلدان یا باغچه، درخت کاری،گل کاری بخشی از خدمات بی شمار متخصصان باغبانی سِرویک است. 

پیشنهاد ما به شما این است که سفارش خود را چند روز قبل از تاریخ دریافت خدمت ثبت کنید تا کار نیروهای ممتاز سِرویک را، به دلیل حجم کاری بالایشان، از دست ندهید. 

قیکت و هزینه های خدمات باغبانی سِرویک با مراجعه حضوری کارشناس و بر اساس حجم کار محاسبه می شود. متخصصان سِرویک با ارائه مشاوره های رایگان و تخصصی، این امکان را برای مشتری فراهم می کنند تا تخمینی اقتصادی و شفاف از خدمات دریافتی داشته باشند.

در صورت نارضایتی مشتری از خدمات دریافتی، سِرویک مجدداً نیروی با خدمات مطمئن و رضایت بخش برای مشتری می فرستد تا رضایت کامل مشتری حاصل شود. 

    • logo-samandehinamad