دسته بندی خدمات

br
loadin-name
انتخاب خدمت
تعیین تاریخ و زمان
خدمات مورد نیاز
انتخاب آدرس
تایید نهایی

پرستار بیمار

مشاهده سایر خدمات

پرستار بیمار

با توجه به شرایط زندگی امروزه و مشغله های گوناگون، اعضاء خانواده علیرغم خواست قلبی و میل باطنی در نگهداری از کودک، سالمند یا بیمار خود در منزل توانایی لازم را ندارند. در صورتی که فرد نیازمند مراقبت در منزل سالم باشد شاید بتوانید بدون کمک از عهده کارها بر بیایید اما مواقعی وجود دارد که نیازهای مراقبتی پیشرفته‌تری مورد نیاز است و ما می‌توانیم از طریق خدمات مراقبت‌ پرستاری در منزل به دغدغه های خود پایان دهیم و از مزایای بی شمار حضور پرستار در منزل بهره مند شویم.

 

هزینه استخدام پرستار در منزل

هزینه استخدام پرستار در منزل با توجه به بازه زمانی مورد نظر متفاوت است:

هزینه استخدام پرستار ساعات 7 صبح الی 7 عصر (روزانه) مبلغ 850 هزار تومان می باشد.

هزینه استخدام پرستار ساعات 7 عصر الی 7 صبح (شبانه) مبلغ 850 هزار تومان می باشد.

هزینه استخدام پرستار به صورت شبانه روزی مبلغ 1.700.000 تومان می باشد.

 

نحوه ثبت سفارش

جهت ثبت سفارش ابتدا نوع خدمت دریافتی را مشخص نموده و کلیه اطلاعات درخواستی را پر کنید، سپس کارشناسان سرویک با شما تماس می گیرند و پرستار به محل دریافت خدمت اعزام خواهد شد.

 

نحوه ارائه خدمت

پس از تایید سفارش، کارشناسان سرویک با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی های لازم جهت اعزام پرستار انجام خواهد شد.

 

مزایای استخدام پرستار خصوصی چیست؟

شاید مهم ترین مزیت استخدام پرستار این باشد که مراقبت های با کیفیت را آن طور که می خواهید دریافت می کنید. پرستاران می توانند با بررسی وضعیت سلامتی فرد، مدیریت داروها، مراقبت از کودکان، مراقبت های پس از زایمان، مراقبت از نوزادان، سرم تراپی، مراقبت از بیماران پس از جراحی و ...تفاوت های فاحشی در دریافت خدمات مراقبتی ایجاد کنند.

چه افرادی به پرستار نیاز دارند؟

هنگامی که بیمار به مراقبت های خاص به صورت مستمر نیاز دارد مانند فردی که یک جراحی سنگین داشته یا بیماری لاعلاج دارد نیاز به پرستار بیش از هر زمان دیگری احساس می شود. اما در برخی موارد نیاز به حضور پرستار شبانه روزی در منزل نیست و اگر به صورت مقطعی یعنی روزانه یا شبانه نیز پرستار در کنار بیمار حضور داشته باشد در رفع نیاز های بیمار بسیار موثر است و گاهی اوقات نیز فقط برای دریافت یک خدمت مانند تعویض پانسمان، تعبیه سوند مثانه، درمان زخم بستر، گاواژ و ... به جای مراجعه به مراکز درمانی و متحمل شدن زحماتی مانند جا به جایی بیمار، ماندن در ترافیک و انتظار ویزیت می توان از خدمات مراکز پرستاری بهره مند شد.

وظایف پرستار در منزل

پرستار خصوصی در منزل وظایف ذیل را بر عهده می گیرد:

  1. پایش علائم حیاتی بیمار مانند فشار خون، درجه حرارت و ...
  2. نمونه گیری از خون جهت آزمایش
  3. دارو دادن
  4. پانسمان
  5. درمان زخم بستر
  6. گاواژ کردن بیمار
  7. سرم تراپی
  8. نصب لوله NG
  9. سونداژ

پرستار خصوصی در منزل

افرادی که دارای مدارک دانشگاهی پرستاری هستند، با تلفیق علم و مهارت در امور پرستاری می توانند در کیفیت ارائه خدمات در منزل و افزایش روند بهبودی بیمار نقش بسزایی داشته باشند. کودکان، سالمندان و بیماران در منزل که نیازمند خدمات پرستاری در حوزه های مختلف مانند تزریق سرم، درمان زخم بستر یا نصب سوند معده و ... هستند به راحتی می توانند از این خدمات استفاده کنند.

پرستار خصوصی سالمند

گاها سالمندان در هر شرایطی که هستند، چه از نظر جسمی سالم و فقط تنها باشند یا بیماری داشته باشند که نیاز به مراقبت خاص باشد، تمایل به رفتن به خانه سالمندان را ندارند و بودن در منزل شخصی خود را ترجیح می دهند، یا خانواده ها به دلایل مختلف  احساس خوبی در بستری کردن عزیز سالمند خود در سرای سالمندان را ندارند. در این وضعیت می بایست راهی انتخاب کرد که هم نیازهای سالمند مرتفع شود هم خواست و تمایل ایشان مد نظر باشد. بنابراین پرستار سالمند گزینه ای است که دغدغه خانواده ها را در زمینه های مذکور رفع می کند. پرستار سالمند از سلامتی شخصی که برای بهبود یافتن وضعیت پزشکی نیاز به کمک دارد مراقبت می کند. سالمند عزیز شما به دلایل مختلف مانند مصدومیت، بیماری، محدودیت حرکتی، زخم بستر و ... به یک نفر نیاز دارد که وضعیت جسمانی وی را پایش کند تا در صورت نیاز، فوریت های پزشکی را انجام دهد. این نفر می تواند به صورت 24 ساعته یا به صورت مقطعی بسته به نیاز سالمند یا خانواده ها در کنار سالمند و در رفع کلیه نیازهای فرد سالخورده همراه وی باشد.

پرستار خصوصی کودک

داشتن کودک بیمار به خودی خود والدین را دچار نگرانی و استرس می کند و اوضاع هنگامی وخیم تر می شود که والدین مجبور هستند ساعات زیادی از روز را بیرون از منزل سپری کنند. اگر بیماری کودک بسیار جدی است که نیاز به مراقبت های بسیار خاص داشته باشد و لازم باشد در بیمارستان بستری بماند، حفظ زندگی عادی برای خانواده به دلیل رفت و آمد های مکرر به بیمارستان دشوار می شود و همچنین کودکان بیمار بستری در بیمارستان به شدت دچار کسالت و دلتنگی می شوند. راه حل این مسئله، بستری کودک در منزل و درخواست پرستار خصوصی از مراکز خدمات پرستاری است. با این روش علاوه بر فراهم نمودن آسایش روحی و جسمی و ایجاد شرایط مراقبتی اختصاصی برای کودک دلبندتان، در زمان و هزینه ها نیز صرفه جویی می کنید و همچنین دغدغه تنها بودن کودک نیز برطرف می شود.

پرستار خصوصی بیمار

بیمارانی که به دلایلی مانند انجام عمل جراحی به استراحت در منزل نیاز دارند و افراد خانواده با توجه به مشغله های فراوان امروزه قادر به پرستاری و مراقبت از ایشان به طور کامل نیستند می توانند با کمک پرستار خصوصی بهترین شرایط را برای عزیزانشان ایجاد کنند. پرستار با توجه به تجربه و دانشی که دارد به فرد بیمار کمک می کند تا فرآیند درمان و بهبود را راحت تر طی کند و در هر زمان که نیاز به کمک ویژه داشته باشد، با حضور پرستار خصوصی در منزل به سرعت و با بهترین کیفیت خدمات به وی ارائه می شود. سرویک با بهره مندی از کادر مجرب و پرستاران کارآزموده در رفع نیاز ها و دغدغه های شما عزیزان می کوشد و با پشتیبانی همه جانبه شما را در مراقبت از عزیزان خود همراهی می نماید. سرویک بهترین ها را گزینش و استخدام می کند و در هر نقطه از تهران که هستید پرستاران و مراقبان خود را جهت ارائه بهترین خدمات پرستاری اعزام می نماید.