loadin-name
دسته بندی خدمات

br

پرستاری و سلامت

خدمات پرستاری و سلامت سرویک در منزل

امروزه با توجه به مشغله های فراوان و کمبود وقت، مسئله پرستاری و مراقبت از  عزیزانمان کمی دشوار شده است و اگر یکی از اعضای خانواده بیمار باشد نگرانی های پرستاری از ایشان دو چندان  و نیاز به دریافت کمک از مراکز خدمات پرستاری بیش از قبل احساس می شود.

در صورت بروز برخی حوادث در منزل برای شما مانند یک سوختگی که نیاز به ویزیت مکرر جهت بررسی وضعیت سوختگی داشته باشد و در این شرایط راه رفتن برای شما مقدور نباشد یا بیرون رفتن از منزل دشوار باشد یا اگر نیاز به پانسمان زخم در منزل پس از یک جراحی داشته باشید، رفتن به کلینیک نه تنها سخت است بلکه هزینه زیادی تحمیل می کند؛ در این شرایط راه حل مناسب دریافت کلیه خدمات مد نظر در منزل است و پرستار با حضور خود نگرانی های شما را در زمان مناسب رفع می نماید.

سرویک با اتکا به سال ها تجربه در زمینه اعزام پرستار و مراقب در حوزه های بالینی و نگهداری مراقبتی همواره سعی بر ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات داشته است. این مجموعه با در اختیار داشتن پرستاران با تجربه دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی پرستاری و داشتن تجهیزات پزشکی مورد نیاز خانوارها آماده ارائه خدمات است.

پشتیبانی سرویک از شما عزیزان در رفع نیازهای پرستاری شامل خدمات ذیل است:

در صورت نیاز به هر کدام از خدمات ذیل به راحتی می توانید ثبت سفارش کنید و در اسرع وقت از آن خدمت بهره مند گردید.

وصل آنژیوکت و سرم

آنژیوکت یک لوله کوچک و انعطاف پذیر است که در داخل ورید قرار می گیرد. نمونه گیری از خون و تزریق مایعات، داروها و ... در موارد مختلف از طریق آنژیوکت به آسانی قابل انجام است.

تزریقات

به عمل وارد کردن دارو به بدن انسان با استفاده از سوزن و سرنگ ترزیق گفته می شود. تزریقات انواع مختلفی دارد که شامل زیر جلدی، داخل وریدی، داخل استخوان و عضلانی می باشد.

پانسمان

پانسمان یک پوشش محافظتی است که روی زخم قرار می‌گیرد و در کنترل خونریزی، تسریع بهبودی زخم، محافظت از زخم در برابر تغییرات دما و جلوگیری از عفونی شدن زخم کاربرد دارد.

درمان زخم بستر

زخم بستر یا زخم فشاری به علت عدم تحرک در افرادی مانند معلولین، سالمندان یا هر فردی که توانایی تغییر وضعیت نشستن یا خوابیدن ندارد ایجاد می شود. زخم بستر اغلب در نواحی که پوست به استخوان چسبیده و عضله ای بین آن ها وجود ندارد ایجاد می شود.

ساکشن ترشحات بیمار

بیماران مبتلا به مشکلات تنفسی یا افرادی که از لوله تراکئوستومی استفاده می کنند به ساکشن جهت پاکسازی ترشحات حلق و گلو نیاز پیدا می کنند.

وصل سوند معده (NG tube)

برخی از افراد به دلایل مختلف ممکن است بلع خود را از دست بدهند. در این صورت از سوند معده که لوله ای نرم و انعطاف پذیر است برای ورود غذا به معده استفاده می شود. این لوله از طریق بینی و از راه مری به معده وارد می شود.

گاواژ

در بیماران یا سالمندانی که توانایی بلع ندارند از روش تغذیه لوله ای استفاده می شود که به آن گاواژ می گویند و این لوله از طریق بینی وارد معده می شود.

سونداژ مثانه

گذاشتن لوله یا کاتتر داخل مثانه از طریق مجاری ادرار سونداژ مثانه نامیده می شود و برای سالمندان و افرادی که دچار تکرر ادرار، مشکلات مجاری ادراری یا بیماری های کلیوی هستند و قادر به دفع ادرار به صورت طبیعی نیستند، انجام سونداژ مثانه ضروری می نماید.

نوار قلب

از تست های اولیه تشخیصی بیماری های قلبی گرفتن نوار قلب یا الکتروکاردیوگرافی است که نحوه عملکرد قلب و بیماری های قلبی از جمله سکته قلبی را نشان می دهد.

چکاپ های دوره ای

چکاپ در منزل شما را از رفتن به آزمایشگاه و منتظر ماندن در ساعات مختلف روز برای انجام چکاپ های دوره ای بی نیاز می کند و می توانید به راحتی از میزان قند خون، میزان اکسیژن خون، میزان فشار خون و ضربان قلب خود مطلع شوید.

کشیدن بخیه

بخیه های غیر جذبی یا به صورت زیر پوستی یا کامل در سطح بیرونی زده می شوند که نحوه کشیدن آن ها متفاوت است. بخیه هایی که در زیر پوست زده می شوند فقط در دو سر زخم قابل مشاهده هستند که باید یک طرف آن را قطع نمود و با کشیدن طرف دیگر آن را از زخم خارج کرد که حتما متخصص امر باید آن را انجام دهد.

انما (تنقیه)

بیماران دارای مشکلات گوارشی یا افرادی که از یبوست شدید رنج می برند و نیاز به انجام انما یا تنقیه دارند می توانند به جای محیط درمانی از این خدمت مراکز پرستاری در منزل بهره مند گردند.

پرستار بیمار

پرستار در منزل وظیفه پرستاری و مراقبت از بیمار را بر عهده دارد و علاوه بر بررسی وضعیت بیمار و علائم حیاتی، در صورتی که بیمار مبتلا به زخم باشد پانسمان را تعویض می کند و از آنجایی که روندهای درمانی را به خوبی می شناسد بهبود بیماری را تسریع می کند.