دسته بندی خدمات

br
loadin-name
انتخاب خدمت
تعیین تاریخ و زمان
خدمات مورد نیاز
انتخاب آدرس
تایید نهایی

 ویلچر

 

در بیماران یا سالمندان که توانایی حرکت و راه رفتن به صورت مستقل را ندارند، استفاده از ویلچر، عصا و واکر ضروری است تا بتوانند به راحتی به کمک آن ها حرکت کنند یا قدم بردارند و بتوانند کارهای روزمره خود را انجام دهند. ویلچر یا صندلی چرخدار برای افرادی مناسب است که در ایستادن، نشستن یا در کنترل کردن بخشی از بدن مشکل دارند. همچنین ویلچر به مراقب فرد در جابه جایی هرچه راحت تر بیمار کمک شایانی می کند.

 

هزینه اجاره ویلچر

هزینه اجاره ویلچر به مدت زمان نیاز بستگی دارد

  • میزان اجاره ویلچر در منزل برای یک ماه 700هزار تومان می باشد.
  • میزان اجاره ویلچر در منزل برای دو هفته 500 هزار تومان می باشد.
  • میزان اجاره ویلچر در منزل برای یک هفته 350 هزار تومان می باشد.
  • میزان اجاره ویلچر در منزل به صورت روزانه 200هزار تومان می باشد.

 

نحوه ثبت سفارش

جهت ثبت سفارش ابتدا نوع خدمت دریافتی را مشخص نموده و کلیه اطلاعات درخواستی را پر کنید سپس کارشناسان سرویک با شما تماس می گیرند و صندلی چرخدار به محل دریافت خدمت ارسال خواهد شد.

 

نحوه ارائه خدمت

بعد از تایید سفارش تجهیزات مد نظر به منزل شما ارسال شده و کارشناس مربوطه پس از ارائه مشاوره، مدارک و ضمانت های لازم را اخذ می نماید. کارشناسان سرویک 48 الی 72 ساعت قبل از اتمام زمان استفاده از تجهیزات حرکتی جهت هماهنگی تحویل یا تمدید مدت اجاره با شما تماس خواهند گرفت.

پس از ثبت سفارش مبلغ 50 هزار تومان هزینه ایاب و ذهاب در فاکتور نهایی اعمال خواهد شد.

 

 چه مدارکی برای اجاره ویلچر مورد نیاز است؟

جهت اجاره ویلچر یا صندلی چرخدار مدارکی مورد نیاز است که عبارتند از:

  • اصل شناسنامه یا کارت ملی

شایان ذکر است مدارک فوق تا پایان مدت اجاره نزد سرویک به امانت می ماند و هنگام تحویل گرفتن دستگاه به شما برگردانده می شود.
 

کاربردها و انواع ویلچر

هنگامی که فردی اختلال تعادل دارد، مبتلا به فلج مغزی است، آسیب دیدگی نخاع دارد، نوعی معلولیت دارد، سالخورده است یا هر گونه مشکلی دارد که برای یک مدت کوتاه یا به طور دائم توانایی راه رفتن ندارد و نمی تواند از واکر یا عصا استفاده کند، برای جابه جایی و حرکت می تواند از ویلچر استفاده نماید.

انواع ویلچرها

اگر برای نیاز خودتان یا یکی از عزیزانتان اقدام به اجاره ویلچر نموده اید با توجه به شرایط و نیاز خود ویلچر مناسب را انتخاب کنید. 

ویلچرها با توجه به نوع کارکرد به دو نوع تقسیم می شوند:

 ویلچر دستی

این نوع از ویلچرها برای افرادی مناسب است که توانایی کمی برای حرکت و نیاز به جابه جایی دارند. حرکت این ویلچرها از طریق چرخاندن دستی چرخ های بزرگ کنار دسته های آن انجام می شود و قسمت هایی چون زیرپایی متحرک دارد.

ویلچر برقی

این نوع از ویلچرها شارژی هستند و می توانند حدود 40 کیلومتر در صورتی که کاملا شارژ باشند پیمایش کنند. سبکی ویلچر برقی باعث شده است که جابه جایی آن آسان باشد و برای جانبازان و معلولین بسیار مناسب است.

ویلچرهای برقی وزن بالایی ندارند و این موضوع باعث شده است.که جابه جایی آن ها آسان شود. صندلی های چرخ دار برقی نسبت به نوع دستی آن ها راحت تر است.