loadin-name
دسته بندی خدمات

br

اجاره تجهیزات پزشکی

اجاره تجهیزات پزشکی

امروزه جهان به طرز چشمگیری تمایل زیادی به استفاده از ربات ها، دستگاه ها و ماشین آلات در حوزه های مختلف علی الخصوص در حوزه خدمات پزشکی نشان می دهد. افزایش میزان دقت کار و سرعت عملکرد و کاهش هزینه ها اولین اهداف طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی است . از این روی دستگاه های متنوعی در راستای رسیدن به اهداف مذکور ساخته شده اند که از جمله آن ها می توان به دستگاه های کمک تنفسی بای پپ، ونتیلاتور، اکسیژن ساز و ... اشاره نمود.

کاربرد اینگونه تجهیزات تاثیر شایانی در سهولت امر درمان داشته و از آنجایی که حفظ سلامتی و جان انسان ها امری خطیر و مهم است، اغلب خانواده ها از بکار بردن تجهیزات پزشکی در منزل استقبال می کنند و  مزیتی که اغلب این دستگاه ها دارند این است که به راحتی در منزل می توان از آن ها استفاده نمود که نه تنها آسایش خانواده ها را به همراه داشته بلکه از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه هستند. صرفه جویی در هزینه ها با استفاده از تجهیزات پزشکی در منزل به دو صورت محقق می شود. اول اینکه استفاده از دستگاه ها در منزل هزینه بستری در بیمارستان و رفت و آمد اطرافیان بیمار را کاهش می دهد و همچنین با اجاره تجهیزات پزشکی از مراکز خدمات پرستاری نیازی به خرید دستگاه نیست.

در گذشته تجهیزات پزشکی صرفا در بیمارستان ها قابل استفاده بودند و بیماران جهت استفاده از دستگاه می بایست در بیمارستان بستری می ماندند. اما امروزه به راحتی برخی از آن ها را می توان تهیه نمود و بیمار را به منزل انتقال داد. در صورتی که دستگاه مد نظر از قیمت بالایی برخوردار باشد یا آن را برای مدت کوتاهی نیاز داشته باشید و خرید آن صرفه اقتصادی نداشته باشد به راحتی می توانید از خدمات اجاره تجهیزات پزشکی مراکز خدمات پرستاری سرویک بهره مند شوید.

سرویک می تواند با اجاره دستگاه های ذیل شما را در هنگام نیاز یاری نماید:

دستگاه بای پپ

دستگاه سی پپ

ونتیلاتور

مانیتور علائم حیاتی

تخت بیمارستانی

تشک مواج

کپسول اکسیژن

پالس اکسیمتر

دستگاه اکسیژن ساز

نبولایزر

دستگاه ساکشن

شیر دوش برقی

فتوتراپی

ویلچر، واکر، عصا

جهت اجاره هر یک از تجهیزات پزشکی می توانید با کارشناسان سرویک از طریق شماره تماس های 74402-021 و 78402000-021در ارتباط باشید و جهت ثبت سفارش راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

 

مزایای اجاره تجهیزات پزشکی از سرویک

اجاره تجهیزات پزشکی و بیمارستانی از سرویک مزایایی دارد که از جمله آن می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

1.مقرون به صرفه

با کمترین هزینه می توانید وسیله مورد نظرتان را در منزل تحویل بگیرید.

2.مدت نامحدود

شما می توانید برای هر مدت که نیاز به تجهیزات پزشکی دارید از سرویک آن را اجاره کنید.

3.کیفیت خدمات

پرستار اعزامی از سرویک دستگاه را پس از تست در منزل تحویل می دهد.

4.پشتیبانی

در صورت داشتن هرگونه مشکل، دستگاه برای شما تعویض می گردد و کارشناسان سرویک آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند.

مجموعه سرویک با افتخار از معتبرترین ارائه دهندگان خدمات پرستاری و سلامت در حوزه های مختلف مانند اعزام پرستار سالمند، پرستار کودک، پرستار بیمار، اعزام مراقب و پرستار شبانه روزی و انجام امور بالینی توسط پرستاران متخصص است.