دسته بندی خدمات

br
loadin-name
انتخاب خدمت
تعیین تاریخ و زمان
خدمات مورد نیاز
انتخاب آدرس
تایید نهایی

دستگاه ساکشن

مشاهده سایر خدمات

دستگاه ساکشن

دستگاه ساکشن یا آسپیراتور نوعی از تجهیزات پزشکی است که برای رفع انسداد از مجرای تنفسی بیمار مورد استفاده قرار می گیرد. هنگامی که بیمار پس از یک عمل جراحی یا در حالت بیهوشی قادر به پاکسازی ترشحات حلق و گلو نباشد، دستگاه ساکشن به کمک بیمار می آید و با تمیز کردن مسیر هوا، جان بیمار را نجات می دهد. برای تهیه این دستگاه می توانید از خدمت اجاره دستگاه ساکشن در منزل تهران با کارشناسان سرویک در ارتباط باشید.
 

هزینه اجاره دستگاه ساکشن

هزینه اجاره دستگاه ساکشن به مدت زمان نیاز بستگی دارد.

میزان اجاره دستگاه ساکشن در منزل برای یک ماه 500 هزار تومان می باشد.

میزان اجاره دستگاه ساکشن در منزل برای دو هفته 300 هزار تومان می باشد.

میزان اجاره دستگاه ساکشن در منزل برای یک هفته 200 هزار تومان می باشد.

 

نحوه ثبت سفارش

جهت ثبت سفارش ابتدا نوع خدمت دریافتی را مشخص نموده و کلیه اطلاعات درخواستی را پر کنید سپس کارشناسان سرویک با شما تماس می گیرند و دستگاه به محل دریافت خدمت ارسال خواهد شد.

 

نحوه ارائه خدمت

بعد از تایید سفارش دستگاه به منزل شما ارسال شده و کارشناس مربوطه پس از راه اندازی و ارائه مشاوره، مدارک و ضمانت های لازم را اخذ می نماید. کارشناسان سرویک 48 الی 72 ساعت قبل از اتمام زمان استفاده از دستگاه جهت هماهنگی تحویل یا تمدید مدت اجاره با شما تماس خواهند گرفت.

پس از ثبت سفارش مبلغ 50 هزار تومان هزینه ایاب و ذهاب در فاکتور نهایی اعمال خواهد شد.

 

 چه مدارکی برای اجاره دستگاه ساکشن مورد نیاز است؟

اجاره دستگاه ساکشن برای بیمارانی که توانایی طبیعی پاکسازی ترشحات حلق خود را ندارند بسیار حیاتی است و جان آن ها را نجات می دهد. جهت اجاره دستگاه ساکشن مدارکی مورد نیاز است که عبارتند از:

  • اصل شناسنامه یا کارت ملی

شایان ذکر است مدارک فوق تا پایان زمان اجاره دستگاه نزد سرویک به امانت می ماند و هنگام تحویل گرفتن دستگاه به شما برگردانده می شود.

 

دستگاه ساکشن

این دستگاه برای خارج کردن مایعات و مخاط های اضافی و پاکسازی راه هوایی از طریق ایجاد فشار منفی و مکش مایعات و هوا مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که بیمار بستری در منزل باشد و مشکلات بلع داشته یا بیهوش باشد و بدن وی نتواند به طور طبیعی ترشحات حلق و گلو را دفع نماید، استفاده از دستگاه ساکشن جهت جلوگیری از اختلال در تنفس بسیار حیاتی است و جان بیمار را نجات می دهد.

 

انواع دستگاه ساکشن

دستگاه های ساکشن با توجه به شرایط بیمار و مکان استفاده انواع متفاوت و کاربردهای مختلفی دارد که شامل موارد ذیل است:

دستگاه ساکشن بیمارستانی

این نوع دستگاه ها در اتاق عمل هنگامی که خونریزی شدید اتفاق بیافتد برای پاکسازی بافت یا ترشحات مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه دارای دو مخزن است و عملکرد سریعی دارد. از دیگر ویژگی های این دستگاه این است که بسیار سبک است و با باتری کار می کند. این دستگاه می تواند در منزل مورد استفاده قرار گیرد.

دستگاه ساکشن پرتابل

همانطور که از نام دستگاه مشخص قابل حمل است و می توان در مکان های مختلف از آن استفاده نمود.

دستگاه ساکشن خلط گلو

برای بیمارانی که مبتلا به فیبروز کیستیک یا بیماری مزمن انسدادی ریوی و اسکلروز جانبی آمیوتروفیک هستند می توان از این دستگاه استفاده نمود.

دستگاه ساکشن آمبولانسی

این نوع دستگاه با عملکرد بسیار سریع مناسب شرایط اضطراری است. این دستگاه مجهز به لامپ ال ای دی است و در تاریکی به راحتی می توان از آن استفاده نمود.