loadin-name

لوله باز کنی و تخلیه چاه

لوله بازکنی و تخلیه چاه فوری

در هر کجا از تهران که هستید، می توانید از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه سِرویک استفاده کنید. خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه همراه با تجهیزات ویژه این دسته از خدمات ارائه می شود. انجام این سرویس به صورت فوری و در کوتاه ترین زمان اهمیت ویژه ای دارد تا گرفتگی لوله برای ساکنان خانه یا ساختمان دردسرساز نشود. سِرویک متعهد است که با ارائه خدمات سریع و باکیفیت بالا، نیاز شهروندان را به خدمات حفر و تخلیه چاه و یا خدمات لوله بازکنی برطرف کند. 

هزینه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه چگونه محاسبه می شود؟

با ثبت سفارش در اپلیکیشن سِرویک، نیرو یا کارشناس به محل اعزام می شود و با توجه به جزئیات خدمات، هزینه و قیمت برآورد می شود. عوامل زیادی در تعیین قیمت و هزینه خدمات لوله بازکنی و تخلیه و حفر چاه مؤثر است؛ عواملی مانند طول لوله، نوع و شدت گرفتگی، قطر و اندازه فنر مورد استفاده، اندازه اشیاء یا مصالح ساختمانی که لوله را مسدود کرده اند و سایر موارد در تخمین قیمت این خدمت تأثیرگذارند. 

چرا باید خدمات لوله بازکنی و حفر چاه سِرویک را سفارش داد؟

نیروهای سِرویک در ارائه خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه و حفر چاه دارای تجربه بالایی هستند و انواع گرفتگی لوله یا چاه را بدون آسیب به بافت لوله های خانه یا ساختمان برطرف می کنند. خدمات لوله بازکنی سِرویک به صورت شبانه روزی ارائه می شود با توجه به اینکه لوله ها یا چاه ساختمان ممکن است در صورت گرفتگی در هر ساعت از شبانه روز، روند زندگی ساکنان ساختمان را مختل کند، این خدمت همواره در دسترس شهروندان تهرانی است. نیروهای سِرویک با تجهیزات ویژه مانند ساکشن و پمپ، حفر چاه یا تخلیه چاه را انجام می دهند و از دستگاه های ویژه استفاده می کنند تا این سرویس را در نهایت سرعت و کیفیت به مشتری ارائه دهند. 

در شرایط کنونی، نیروهای سِرویک بیشتر از هر زمانی با رعایت اصول بهداشتی، خدمات موردنظر شما را ارائه می دهند تا با آسودگی خاطر هر خدمتی را که می خواهید از سِرویک دریافت کنید. 

قیمت خدمت لوله بازکنی و تخلیه چاه سرویک با مراجعه کارشناس و به صورت حضوری و با بررسی جزئیات مشخص می شود. تیم متخصصان سِرویک با ارائه مشاوره‌های تخصصی، این امکان را برای شما مشتری محترم فراهم ‌می‌کنند تا تخمینی شفاف، دقیق و اقتصادی از هزینه‌های خدمات دریافتی داشته باشید. 

اینکه ارائه سرویس لوله بازکنی و تخلیه چاه چقدر زمان ببرد به عوامل مختلفی مانند شدت گرفتکی، نوع انسداد و استفاده از تجهیزات بستگی دارد. 

اینکه برای لوله بازکنی از چه تجهیزات و دستگاهی استفاده شود به نظر کارشناس یا متخصص این خدمت بستگی دارد. با توجه به نوع گرفتگی از تجهیزاتی مانند فنر استفاده می شود.

راحت ترین کار برای جلوگیری از گرفتگی لوله های فاضلاب این است که همیشه با درپوش مناسبی روی درگاه فاضلاب را بپوشانیم تا از ورود اجسام جامد و زباله ها به داخل لوله ها جلوگیری شود. 

اسیدهای شیمیایی علاوه بر اینکه برای سلامت انسان بسیار مضر هستند، به ساختار و بافت لوله ها هم آسیب می زنند و فرسودگی لوله ها را تسریع می کنند. 

    • logo-samandehinamad