loadin-name
دسته بندی خدمات

br

مبل و موکت شویی

موکت شویی و مبل شویی در محل با سِرویک

دریافت خدمات در محل همان چیزی است که زندگی پرمشغله امروزی به آن نیاز دارد. مبل ها و فرش های خانه یکی از پرکاربردترین اثاثیه خانه به شمار می روند که نظافت و تمیز کردن آن ها جلوه زیبایی به خانه می بخشد. سِرویک خدمات موکت شویی و مبل شویی را به صورت سنتی و یا با دستگاه در محل ارائه می دهد. 

خدمات موکت شویی و مبل شویی سِرویک چگونه ارائه می شود؟

مشتریان می توانند با در نظر گرفتن مکانی در محل زندگی یا محل کار خود، این خدمت را دریافت کنند. به این ترتیب نیروی نظافت با تجهیزات شست و شو در محل حاضر می شود و خدمات موکت شویی و مبل شویی را ارائه می دهد. 

خدمات موکت شویی و مبل شویی سِرویک شامل چه خدماتی ست؟

تمیز کردن مبل یا موکت منزل یا محل کار شما در تخصص نیروها و متخصصان سِرویک است. مبل یا فرش و موکت شما از هر نوعی که باشد، به صورت دستی و یا با استفاده از تجهیزات شست و شو تمیز می شود. لکه های روی مبل و یا فرش با مهارت نیروها برطرف می شود و در نهایت سرویسی رضایت بخش از سِرویک دریافت می کنید. خدمات موکت شویی و مبل شویی سِرویک با توجه به جنس مبل و موکت مشتریان ارائه می شود تا هیچ گونه آسیبی به این دسته از اثاثیه شما وارد نشود. اگر مبلتان چرمی، پارچه ای، استیل و... است، خدمت متناسبی ارائه می شود چراکه متخصص سِرویک به تمام جنبه های ارائه این دسته از خدمات اشراف دارد. 

هزینه خدمات موکت شویی و مبل شویی سِرویک چگونه محاسبه می شود؟

هزینه این دسته از خدمات سِرویک با توجه به نوع و اندازه مبل و فرش محاسبه می شود. قیمت تمام موارد از جمله مبل، توشک، پشتی، کوسن، صندلی و... به تفکیک و به صورت دقیق و شفاف در بخش توضیحات این سرویس در اپلیکیشن قابل مشاهده است. با ثبت دقیق سفارش خود، خدمات باکیفیت و به صرفه ای دریافت می کنید. 

مشتری گرامی، برای دریافت خدمات تخصصی، فوری و مطمئن، می توانید همین حالا سفارش خود را ثبت کرده و از خدمات حرفه ای متخصصان سِرویک برخوردار شوید. 

این سرویس با استفاده از دستگاه های مخصوص شست و شوی فرش و موکت در محل انجام می شود. 

بله. خدمت موکت شویی و مبل شویی به صورت دستی و با دستگاه در محل مشتری انجام می شود. مشتری باید دارای مکانی برای شست و شوی موکت و فرش باشد. 

قیمت و هزینه های این خدمت از سِرویک با مراجعه کارشناس به صورت حضوری و بر اساس حجم کار مشخص می شود. تیم متخصصان  سِرویک با ارائه مشاوره‌های تخصصی، این امکان را برای شما مشتری محترم فراهم ‌می‌کنند تا تخمینی شفاف، دقیق و اقتصادی از هزینه‌های خدمات دریافتی داشته باشید. 

قیمت این خدمت از سرویک با توجه به حجم کار، تعداد فرش ها و موکت ها، مبل ها و صندلی ها، اندازه و متراژ آن ها تعیین می شود. سِرویک به مشتریان این اطمینان را می دهد که خدمات به صرفه و مطمئنی از نیروهای موکت شویی و مبل شویی دریافت کنند.

نیروهای سِرویک همگی آموزش دیده و دارای گواهی های مهارتی هستند بنابراین بر اساس اصول و استانداردها، فرش و مبل شما را شسته و تمیز می کنند. اگر در هنگام ارائه سرویس مبل شویی و موکت شویی به مبلمان، فرش، موکت و وسایل دیگر آسیبی برسد، هزینه خسارت از طرف نیروی خدمات به مشتری پرداخت می شود. 

نیروهای سِرویک تلاش می کنند خدمات را به موقع و بدون اتلاف وقت به مشتریان ارائه کنند تا در ارائه سرویس به سایر مشتریان ناهماهنگی پیش نیاید. اگرچه در روزهایی که هوا مساعد نیست ممکن است با توجه به شرایط ویژه ارائه خدمات با تأخیر جزئی همراه باشد. 

بله. خدمت مبل شویی سِرویک با استفاده از تجهیزات و دستگاه در محل انجام می شود. با توجه به جنس مبل از روشی مطمئن بدون احتمال آسیب برای تمیز کردن آن استفاده می شود. 

نیروی متخصص تمام مراحل ارائه این خدمت را به ترتیب انجام می دهد تا نتیجه کار برای مشتری رضایت بخش باشد. در ابتدا گردوغبار مبل با جاروبرقی تمیز می شود و سپس با توجه به میزان کثیف بودن مبل، نوع لکه مبل، جنس مبل، نظافت و شست و شوی مبل با تجهیزات ویژه انجام می شود. 

در صورت نیاز نیروی متخصص با استفاده از بخارشوی، مبلمان را تمیز می کند.