loadin-name

بازسازی و تعمیرات ساختمان

خونه جدید بخرم یا بازسازی کنم؟

امروزه بازسازی و تعمیرات ساختمان، به ویژه خانه های قدیمی رونق زیادی گرفته است. با توجه به مزیت های زیاد بازسازی و تعمیرات ساختمان، بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای خرید خانه یا ساختمان جدید، با سبک های مدرن یا سنتی و موردعلاقه، به نوسازی بخش های مختلف ساختمان یا کل آن بپردازند. با این کار، نه تنها فضای زندگی یا محل کار خود را بیش از پیش برای کار و زندگیِ راحت تر فراهم می کنند، بلکه همزمان بر ارزش تجاری ملک خود نیز اضافه می کنند. 

سِرویک برای بازسازی ساختمان چه خدماتی ارائه می دهد؟

بازسازی ساختمان شامل بخش های متنوعی است که متخصصان سِرویک با به کارگیری دانش، تجربه، خلاقیت و هنر این خدمت را در بالاترین سطح ارائه می دهند. در صورتی که ساختمان به بازسازی کامل نیاز داشته باشد، تمام بخش های داخلی و خارجی آن با مصالح و ابزارهای ویژه به صورت حرفه ای از نو بازسازی می شود. اگر بخشی از ساختمان به خدمات بنایی، کف سازی، گچکاری، نقاشی، قیرگونی یا ایزوگام و کاشی کاری نیاز داشته باشد، طبق زمان بندی مشخص و با هزینه های به صرفه انجام می شود. تغییر رنگ دیوارها، سازماندهی مجدد خانه با طراحی جدید، هوشمندسازی بخش های مختلف خانه، تعویض کابینت ها، طراحی حمام به روش بهینه و ده ها ایده بازسازی ساختمان سِرویک مزایای زیادی برای ساکنان و مشتریان خانه به دنبال دارد.

مزیت های خدمات بازسازی ساختمان سِرویک چیست؟

آسایش و لذت: حتی اگر از فضای خانه و ساختمان خود راضی باشید، حتماً می خواهید برای رفاه و راحتی یا لذت بیشتر، بخشی از خانه یا تمام قسمت های آن را به سلیقه خودتان یا متخصصان بازسازی، تغییر دهید. بسیار مهم است که در جایی زندگی کنید که در آن احساس راحتی کنید. مهم نیست متراژ خانه یا محل کار شما چقدر است، با تکینک ها و دانش روز بازسازی می توانید هر ساختمانی را به میل خود و بر اساس استانداردهای ساخت و ساز متحول کنید. 

نیازی به خرید خانه جدید ندارید: همیشه جا به جایی و اسباب کشی به محل جدید با چالش هایی همراه است؛ یکی دیگر از مزیت های خدمات بازسازی ساختمان سِرویک این است که خانه و ساختمان خود را به شکل مناسب و دلخواه به آن چیزی تبدیل می کنید که همیشه به دنبال آن بودید. 

استفاده از فضای بیشتر: همیشه نیاز داریم کمدهای جادار و وسیعی در اتاق خواب خود داشته باشیم. با یک ایده بازسازی جذاب می توان فضای موجود در کمدهای اتاق خواب یا کابینت های آشپزخانه و حمام را دو برابر کرد.

افزایش ارزش تجاری ملک: خدمات بازسازی و تعمیرات ساختمان در نهایت بر ارزش تجاری ملک می افزاید. ظاهر قدیمی و فرسوده ساختمان سبب می شود، خانه از نگاه خریداران و مستأجران کم ارزش به نظر برسد. استفاده از ایده های نوآورانه علاوه بر بهبود کیفیت ظاهری ساختمان، روی قیمت آن هم اثر مثبتی خواهد گذاشت.

با توجه به هزینه های خرید خانه جدید، می توانید با در نظر گرفتن بودجه خود هر یک از قسمت های خانه را به دلخواه بازسازی کنید. نیروهای خدمات بازسازی و تعمیرات ساختمان سِرویک با هزینه به صرفه ساختمان قدیمی را به خانه ای نو و دلنشین تبدیل می کنند. 

قیمت و هزینه این سرویس با مراجعه حضوری کارشناس و با ارائه مشاوره رایگان مشخص و نهایی می شود. تیم متخصصان سِرویک با ارائه مشاوره‌های تخصصی، این امکان را برای شما مشتری محترم فراهم ‌می‌کنند تا تخمینی شفاف، دقیق و اقتصادی از هزینه‌های خدمات دریافتی داشته باشید. تمام جزئیات خدمات بازسازی و تعمیرات با توافق طرفین قرارداد (مشتری و متخصص) مشخص می شود.

تعمیر ساختمان به ترمیم بخشی از ساختمان که آسیب دیده، مربوط می شود. تعمیر کفپوش، تعمیر سقف ساختمان، تعمیر کاشی های شکسته و... بخشی از خدمات تعمیرات ساختمان است. متخصصان بازسازی ساختمان، به تغییر طراحی داخلی و تغییر دکوراسیون می پردازند و نمای داخلی یا خارجی را با طراحی جدید، عوض می کنند.

برای بازسازی حمام، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، اتاق های خواب و سالن می توانید خدمات بازسازی سِرویک را ثبت سفارش کنید. 

متراژ موردنظر برای تعمیر و استفاده از مصالح باکیفیت از مواردی است که در محاسبه هزینه نهایی تعمیرات ساختمان نقش مؤثری دارند. هزینه بازسازی هر یک از اتاق ها با توجه به تغییرات متفاوت است. طراحی کابیت های جدید در آشپزخانه، کمدهای متنوع در اتاق خواب و سرویس های بهداشتی در تعیین هزینه های نهایی نقش تعیین کننده ای دارند. 

    • logo-samandehinamad