loadin-name

جابجایی اثاثیه

جابجایی اثاثیه با سِرویک آسونه

اثاث کشی جزو لاینفک زندگی شهری است. در تمام فصل های سال افراد زیادی محل زندگی خود را بنا به دلایلی تغییر می دهند. اگر وقت آن است که به منزل جدید یا محل کار جدیدتان اسباب کشی کنید، ابتدا باید مقدمات را فراهم کنید که شامل بسته بندی اثاثیه، به کارگیری نیروهای اثاث کش ماهر و استفاده از وسایل نقلیه حمل بار و اثاث است. سِرویک با در نظر گرفتن نیاز شهروندان به خدمات اثاث کشی و جابجایی درون شهری و برون شهری، خدماتی مطمئن، فوری و به صرفه به انواع مشتریان و متقاضیان این خدمت ارائه می دهد. 

چگونه برای اثاث کشی آماده شویم؟

اگر یک بار هم تجربه اثاث کشی داشته باشید، حتماً قبل از اثاث کشی با طوفانی از بی نظمی و آشفتگی رو به رو شده اید. قبل از اثاث کشی باید همه چیز را با نظم و حوصله و به شکل استاندارد بسته بندی کرد تا در زمان جا به جایی خسارت و آسیبی به وسایل و اثاثیه وارد نشود. شاید تصور کنید وقتی قرار است همه چیز مجدداً در منزل جدیدتان چیده شود، چه نیازی به بسته بندی اصولی است؟ اما قطعاً نمی خواهید بعد از جا به جا شدن به محل زندگی یا محل کار جدیدتان با آشفتگی مضاعفی رو به رو شوید. برای دریافت خدمات، وقت آن است که با هر چیزی که دیگر نیازی به آن ندارید و یا سال ها از آن استفاده نکرده اید، خداحافظی کنید. این طوری حجم وسایلتان کمتر می شود و نیازی به سفارش چند خاور یا نیسان نخواهد بود. استفاده از خدمات کامل جابجایی اثاثیه شما را از تمام چالش ها و دغدغه های اثاث کشی رها می کند.

ترفندهای اثاث کشی کم هزینه و بی دردسر

برای اثاث کشی آسان و کم هزینه کافیست چند ترفند اثاث کشی را در نظر بگیرید تا بدون خسارت و با خیال آسوده به محل جدید اسباب کشی کنید. قبل از هر چیز یک چک لیست یا فهرست از کارهایی که باید انجام دهید، تهیه کنید. هر چیزی که برای بسته بندی استاندارد اثاثیه نیاز دارید، تهیه کنید. برای بسته بندی هر یک از اثاثیه باید ترفندی متفاوت به کار ببرید. مثلاً بسته بندی ظرف هایی که محتویات آن مایع است مثل شوینده ها و لوازم بهداشتی حمام باید با دقت و با ترفندهای بسته بندی انحام شود تا در زمان اثاث کشی دردسرساز نشود. می توانید مایعات را در ظرف های پلاستیکی قرار دهید. همچنین وسایل شکستنی، ظریف و گران قیمت مانند لوسترها را با دقت و وسواس بیشتری بسته بندی کنید تا آسیب نبینند. روی کارتون ها و بسته ها برچسب مایعات یا شکستنی بزنید تا اثاث کش ها با احتیاط بیشتری آن ها را حمل کنند و بسته ها را همان گونه که قرار داده اید جا به جا کنند. 

وسایل و اثاث خانه را به سه دسته «خواستنی ها»، «نخواستنی ها» و «شایدها» تقسیم کنید. بر اساس این تقسیم بندی، وسایل و لباس هایی را نگه دارید که قابل استفاده هستند و یا دوستشان دارید. هر چیزی که تا مدت ها از آن ها استفاده نکرده اید، دور بیندازید و یا اهدا کنید؛ البته گزینه فروش و یا بازیافت هم مطرح است. اگر هم بین دوراهی گیر کرده اید و هنوز نمی دانید به وسایل خود نیاز دارید یا نه، آن ها را در کارتونی جداگانه قرار دهید. سپس مدتی را مشخص کنید که اگر طی آن به جعبه «شایدها» سر نزده اید، یعنی دیگر نیازی به آن ها ندارید و می توانید با خیال راحت آن ها را دور بیندازید. پیشنهاد ترفندی دیگر سِرویک به شما این است که وسایلتان را بر حسب اتاق بسته بندی کنید و روی آن نام اتاق و خلاصه ای از محتویات آن را مشخص کنید تا در زمان چیدن وسایل در منزل یا محل کار جدید، هیچ چالشی نداشته باشید. 

بسته بندی اثاثیه را به متخصصان سِرویک بسپُرید

یکی از مقدمات اثاث کشی بسته بندی وسایل و مبلمان با ابزارهای مخصوص اثاث کشی مانند سلفون، نایلون حبابی، کارتون و... است. میز، صندلی و مبلمان را باید با نوارهای مخصوص از آسیب و ضربه محافظت کرد تا هنگام اثاث کشی لبه های آن ساییده و خراب نشود. بسته بندی برخی از وسایل دکوری گران قیمت چند وجهی را باید اصولی انجام داد تا در میان سایر وسایل آسیب نبیند. اثاث کشی در محل کار هم تابع اصول خاصی است. اثاثیه موجود در محیط های کاری متفاوت است و با توجه به وجود سیستم های فنی باید از خدمات ویژه ای برای اسباب کشی سریع و آسان استفاده کرد. با به کار گیری نیروی جا به جایی و بسته بندی ماهر و متخصص می توان بدون هیچ دغدغه ای به محل جدید اثاث کشی کرد. 

خدمات جابجایی اثاثیه سِرویک شامل چه مواردی است؟

سِرویک با ارائه آموزش های لازم به نیروها و متخصصان خود آن ها را برای اثاث کشی حرفه ای آماده می کند. خدمات جابجایی اثاثیه سِرویک شامل بسته بندی اثاثیه، جا به جایی اثاث و حمل بار با استفاده از خاور یا نیسان در داخل شهر تهران و حومه و اعزام نیروی انبار است. تمام شهروندان تهرانی در داخل شهر تهران و حومه آن و همه کسب و کارها، شرکت ها، سازمان ها می توانند این خدمت سرویک را ثبت سفارش کنند و خدمت موردنظر را در کمترین زمان دریافت کنند. 

سِرویک به چه مناطقی از تهران خدمات اثاث کشی ارائه می دهد؟

در هر نقطه از شهر تهران که ساکن باشید، می توانید خدمات اثاث کشی و جابجایی اثاثیه سِرویک را دریافت کنید. خدمات اثاث کشی درون شهری سِرویک در تمام مناطق شهر تهران ارائه می شود:

  • اثاث کشی در شمال تهران
  • اثاث کشی در جنوب تهران
  • اثاث کشی در شرق تهران
  • اثاث کشی در غرب تهران

سِرویک خدمات اثاث کشی برون شهری با وسایل نقلیه حمل بار مانند نیسان و خاور ارائه می دهد. ساکنان حومه شهر تهران مانند پرند، پردیس، بومهن و... می توانند این خدمات را دریافت کنند.

هزینه خدمات اثاث کشی سِرویک چگونه محاسبه می شود؟

سِرویک با قیمت های شفاف خدمات جا به جایی اثاثیه را ارائه می دهد تا شهروندان با آگاهی کامل از سیاست های قیمتی و بدون دغدغه از این دسته از خدمات استفاده کنند. هزینه و قیمت های اثاث کشی در سِرویک بر اساس تعداد ساعت کار محاسبه می شود. همچنین طبق سختی کار و تعداد وسایل سنگین و حجیم قیمت ها تغییر می کند. تعداد کل طبقات در زمان جا به جایی، مسیر اثاث کشی از مبدأ تا مقصد و بودن در محدوده طرح ترافیک نیز روی قیمت خدمات جا به جایی اثاثیه تأثیر می گذارد. 

اگر وقت بسته بندی اثاثیه را ندارید، این کار را به نیروی های بسته بندی سِرویک بسپُرید. در نظر داشته باشید که هزینه تجهیزات بسته بندی به هزینه خدمات نیروی بسته بند اضافه می شود، البته اگر از نیروی بسته بند بخواهید ابزارهای بسته بندی را خریداری یا تهیه کند. 

تامین نیروی انبار با ثبت سفارش در سِرویک

یکی از خدمات سِرویک اعزام نیروی انبار است. همه انبارهای سطح شهر تهران می توانند این خدمت را سفارش دهند تا بدون هیچ دغدغه ای و بدون اتلاف وقت، نیروهای ماهر و با سرعت عمل بالا برای کار در محیط انبار دریافت کنند. نیروهای انبار سِرویک خدماتی مانند جابجایی وسایل، محصولات، اجناس، بار و همچنین خدمات بسته بندی و حمل و نقل ارائه می دهند. انبارهای کارخانه ها، شرکت ها، سازمان ها، فروشگاه های اینترنتی که در برخی از بازه های زمانی به نیروی روزمزد و موقت نیاز دارند، می توانند با هزینه به صرفه این خدمت را ثبت سفارش کنند و از خدمات پشتیبانی سرویک نیز بهره مند شوند. در این صورت، هر گونه انتقاد یا پیشنهادی از جانب مشتریان به سرعت توسط تیم مرکز پیام سرویک رسیدگی می شود تا از خدمات باکیفیت و رضایت بخش سِرویک استفاده کنند. 

مزایای خدمات جابجایی اثاثیه سِرویک چیست؟

سِرویک از تمامی خدمات خود به صورت 24/7 پشتیبانی می کند؛ عملکرد نیروها بعد از ارائه خدمات ارزیابی شده و امتیازدهی انجام می شود. سِرویک برای ارائه خدمات باکیفیت، از نیروهای متخصص و ماهر استفاده می کند. برای بالا بردن سطح کیفی خدمات اثاث کشی، به اصل آموزشِ اصول و قوانین اثاث کشی به نیروها به صورت جدی پرداخته می شود. مهارت ها و توانایی های نیروهای اثاث کشی از قبل بررسی و تأیید شده است تا مشتریان بدون نگرانی و دغدغه از این خدمات استفاده کنند و با خیال راحت به مکان جدید اسباب کشی کنند.  

با سِرویک می توانید بدون فوت وقت، به صورت کاملاً آنلاین سفارش های خود را ثبت کرده و در اولین فرصت خدمت موردنظرتان را در محل دریافت کنید. امیدواریم با استفاده از خدمات جا به جایی اثاثیه سِرویک تجربه خوشایندی را برای شما رقم بزنیم. 

تعداد ساعات کار و تعداد وسایل سنگین در محاسبه هزینه تاثیرگذار است. 

     به ازای طبقات هزینه ها محاسبه می شود و کاربر باید تعداد طبقات ساختمان را ثبت سفارش خود لحاظ کند تا خدمات به صرفه ای دریافت کند. 

بله، وسایل سنگین و سبک دارای هزینه های متفاوتی هستند. اگر وسیله سنگین مانند تلویزیون، پیانو، تردمیل و… دارید، آن را در سفارش خود ثبت کنید.

برای ثبت درخواست نیروی اثاث کش، حداقل 2 روز قبل از اثاث کشی، درخواست خود را ثبت کنید تا بهترین و ممتازترین نیروهای اثاث کش به محل اعزام شوند. 

در صورت درخواست مشتری، وسایل نقلیه مخصوص حمل بار و اثاث مانند خاور یا نیسان فرستاده می شود و هزینه آن جداگانه محاسبه می شود. 

بعد از فرایند اثاث کشی به صورت نقدی به نیرو پرداخت می شود و یا به صورت آنلاین و از طریق اپلیکیشن سِرویک نیز قابل پرداخت است

نیروهای اثاث کش و بسته بند سِرویک تمام اصول بهداشتی را رعایت کرده و از ابتدا تا پایان ارائه خدمات از دستکش و ماسک استفاده می کنند. اگر به خدمات ضدعفونی محل کار یا محل زندگی نیاز دارید، می توانید خدمات متخصصان ضدعفونی سِرویک را سفارش دهید. 

همه نیروهای سِرویک تحت بیمه حوادث و بیمه تأمین اجتماعی قرار می گیرند. 

نیروهای اسباب کشی سِرویک کاملاً آموزش دیده و به کار خود مسلط هستند. در صورت بروز خسارت های احتمالی، اگر مشخص شود که خسارت از جانب نیروی اثاث کشی بوده، خود نیرو خسارت را پرداخت می کند. 

مشتریان تا 10 نیروی اثاث کش را می توانند در اختیار بگیرند.

نیروهای اثاث کش سِرویک همه توانایی ها و مهارت های لازم برای اثاث کشی و جا به جایی وسایل سبک و سنگین شما را دارند. 

خیر. اما در صورت نیاز و درخواست مشتری و با پرداخت هزینه مربوط به آن، به وظایف نیرو اضافه می شود. پیشنهاد می شود برای دریافت خدمات حرفه ای و مطمئن، سرویس اعزام نیروی بسته بند را ثبت سفارش کنید. 

هزینه اثاث کشی سِرویک بر اساس تعداد ساعت کار اثاث کشی تعیین می شود. عواملی زیادی مانند تعداد و حجم اثاثیه، سنگینی آن ها، مسافت جابجایی، تعداد طبقات جا به جایی و... در تعداد ساعت کار و هزینه اثاث کشی مؤثر است. 

مشتریان می توانند با ثبت سفارش خدمات اعزام نیروی انبار، خدمات بسته بندی و جابجایی در انبار از سِرویک دریافت کنند.

همه مشتریان سِرویک از جمله اشخاص، شرکت ها، سازمان ها، ارگان ها، فروشگاه های اینترنتی و… می توانند این دسته از خدمات سِرویک را سفارش دهند. 

سرویک خدمات بسته بندی اثاثیه، اعزام نیروی اثاث کش، اثاث کشی با خاور و اثاث کشی با نیسان و اعزام نیروی انبار را در قالب خدمات جابجایی اثاثیه ارائه می دهد. 

برای انتخاب تعداد کارگر باید به تعداد طبقات ساختمان و تعداد وسایل حجیم و سنگین خود توجه کنید. با مشاوره رایگان از کارشناسان سِرویک خدمات به صرفه ای دریافت خواهید کرد.

در حال حاضر، سِرویک به شهروندان داخل شهر تهران خدمات اثاث کشی درون شهری و به ساکنان حومه شهر تهران مانند پرند، پردیس، بومهن و… خدمات اثاث کشی برون شهری ارائه می دهد. 

بله، یکی از ویژگی های منحصر به فرد خدمات سِرویک این است که نقش واسطه ای ندارد و بر روند ارائه خدمات باکیفیت نظارت مستقیم داشته و عملکرد نیروها را به صورت منظم ارزیابی می کند. از صفر تا صد ارائه خدمات اسباب کشی توسط تیم پشتیبانی سِرویک رصد و پیگیری می شود. 

    • logo-samandehinamad