loadin-name

تامین نیروی انسانی

تامین نیروی انسانی سِرویک؛ سریع و به صرفه

نیروی انسانی در هر سازمان و نهادی جزو ارزشمندترین سرمایه های آن است. با انتخاب و استخدام صحیح نیرو می توان در مسیر رشد و رونق هر شرکت و یا کسب و کاری قدم تأثیرگذاری برداشت. تأمین نیروی انسانی ثابت و روزمزدی یکی از خدمات سِرویک است که با به کارگیری و استخدام نیرویی با توانایی های تأییدشده انجام می شود. 

مشتریان خدمات تامین نیروی انسانی 

سِرویک به تمام کسب و کارهای بزرگ و کوچک این سرویس را ارائه می دهد. مهم نیست برای شرکت یا مجموعه خود به چه تعداد نیروی انسانی نیاز دارید، هر تعداد نیروی ثابت یا روزمزدی نیاز داشته باشید، سِرویک در زمان کوتاهی فراهم می کند. کارخانه ها دارای بخش های مختلفی است که هر بخش از آن به نیروی کارخانه با توانایی و مهارت خاص و ویژه نیاز دارد. برخی از این بخش ها نیاز به نیروی ثابت ندارند و مسئولان کارخانه بنا بر ضرورت، اقدام به استخدام نیرو برای مدتی مشخص و دلخواه می کنند. 

به عنوان مثال کارخانه ها و فروشگاه های آنلاین یا اینترنتی ترجیح می دهند برای بسته بندی محصولات و کالاها به استخدام نیروی روزمزدی روی بیاورند و در صورت لزوم و در شرایط خاص اقدام به استخدام نیرو کنند. در چنین شرایطی سِرویک با تأمین نیروی انسانی حرفه ای و آموزش دیده تلاش می کند تا مسیر به کار گرفتن نیروی متخصص را برای شرکت ها، کارخانه ها، ارگان ها و ... هموار کنند.

مزایای استفاده از خدمات تامین نیروی انسانی

استخدام و تامین نیروی انسانی به طور کلی به سه صورت تمام وقت، پاره وقت و روزمزد صورت می گیرد. استفاده از خدمات تامین نیروی انسانی سبب می شود کارفرماها دغدغه های سلسله مراتب استخدام نیروی مطمئن و متعهد رهایی یابند. از سوی دیگر سِرویک نیروهای خود را تحت بیمه حوادث و سلامت قرار می دهد و این امتیازی برای شرکت های متقاضی نیرو است تا از کشمکش های زمان بر استخدام نیرو دور باشند. سرعت عمل در استخدام نیروی موردنیاز یکی دیگر از مزایای خدمات تامین نیروی انسانی است که برای پیشی گرفتن از بازار رقابتی موجود ضروری و مهم به نظر می رسد. 

مزایای دریافت نیروی انسانی روزمزد از سِرویک

با ثبت شفارش تأمین نیروی انسانی روزمزد در اپلیکیشن سِرویک از مزایای زیر بهره مند می شوید:
•    بی نیازی به استخدام نیروی ثابت
•    استفاده از نیروی روزمزد ارزان تر از نیروی ثابت
•    کاهش هزینه های جاری
•    افزایش سرعت فرآیندها و روندهای کاری 
•    عدم مواجهه و درگیری با اموری چون بیمه تامین اجتماعی و وزارت کار
•    دریافت نیروهای آموزش دیده بر اساس استانداردهای موجود و معتبر
•    انجام امور واسپاری شده بدون فوت وقت

تامین نیروی روزمزدی یکی از خدمات پرطرفدار سِرویک است. سِرویک برای خدماتی نظیر جا به جایی، بسته بندی، امور تأسیساتی و... نیروی روزمزد حرفه ای تامین می کند. برخلاف آنچه که تصور می شود، نیروی روزمزد یا روزانه دارای مهارت، تجربه و تخصص در حوزه مشخصی است و برای شرکت ها بسیار بهینه خواهد بود تا برای رفع نیازهایی که به صورت موقت و یا فصلی ایجاد با آن ها رو به رو می شوند، به سراغ نیروی انسانی روزمزد بروند و از مزایای جانبی این اقدام خود بهره مند شوند. 

مشتری گرامی، سِرویک تلاش می کند خدمات تامین نیروی انسانی را به صورت تمام حرفه ای، مطمئن و فوری به مشتریان خود ارائه دهد. سِرویک با دریافت سفارش شما در اولین فرصت، خدمتی باکیفیت و به صرفه عرضه می کند. 

سِرویک برای شرکت ها، سازمان ها، ارگان ها، کارخانه ها و حتی اشخاص نیروی متخصص به صورت ثابت، پروژه ای، روزانه یا روزمزد، برای ارائه انواع خدمات، تأمین می کند. 

هزینه این سرویس با مراجعه کارشناس و به صورت حضوری و توافقی با مشتریان تعیین می شود. با توجه به حجم کار و تعداد نیروها هزینه نهایی محاسبه می شود. با دریافت مشاوره های رایگان متخصصان سِرویک، خدماتی به صرفه با قیمت های شفاف دریافت خواهید کرد. 

بله، تمام نیروهای سِرویک تحت بیمه حوادث و سلامت قرار می گیرند.

سِرویک با دریافت گواهی های مهارتی از نیروها، تخصص و توانایی های آن ها را در ارائه خدمات تأیید می کند. همچنین عملکرد نیروها همواره رصد و ارزیابی می شود تا خدمتی باکیفیت به مشتریان خدمات تأمین نیروی انسانی ارائه شود. 

سِرویک این خدمت را برای ارائه انواع خدمات مانند جا به جایی، بسته بندی، نیروی انبار، نیروی کارخانه و... ارائه می کند.