loadin-name

کف سابی و نماشویی

کفسابی و نماشویی

برای حفظ و نگهداری ساختمان و هر بنایی باید به نظافت آن هم اهمیت داد. کفسابی و نماشویی یکی از خدمات نظافتی است که علاوه بر حفظ بهداشت و امنیت عمومی ساختمان ها، به نگهداری و کاهش روند استهلاک آن ها هم کمک زیادی می کند؛ در واقع استفاده از خدمات نظافت هزینه نیست بلکه استراتژی نگهداری است.  

خدمات کفسابی و نماشویی شامل چه مواردی است؟

این دسته از خدمات برای تمیز کردن و شست شوی انواع نماهای شیشه ای، سنگی، آجری، آلومینیومی به کار می رود. همچنین برای انواع کف های منازل مسکونی و ساختمان های اداری و تجاری اعم از پارکت، مرمر، چوب، سرامیک، سنگ و... نیز استفاده می شود. این خدمات با استفاده از تجهیزات ویژه برای تمیز کردن عمیق کف و نمای ساختمان انجام می شود. خدمات نماشویی و کفسابی امکانی را فراهم می کنند که فراتر از نظافت عادی نما یا کف است؛ به نحوی که تمامی درزها و شکاف ها به صورت حرفه ای و عمیق تمیز شوند. 

ساختمان هایی که به تازگی ساخت آن ها تمام شده است، نیاز به خدمات کفسابی و نماشویی دارند. چون بعد از اتمام ساخت، بقایای مصالح روی کف، سطوح و نما مشاهده می شود که ظاهر ناخوشایندی دارد. سِرویک پیشنهاد می کند برای افزایش زیبایی و نگهداری از ساختمان نوساز، خدمات کفسابی و نماشویی جدی گرفته شود. 

اهمیت خدمات نماشویی

با توجه به آلودگی هوا در کلان شهری مانند تهران، گردوغبار و ذرات معلق موجود در هوا روی نمای برج ها و آپارتمان ها می نشیند. همچنین باران های اسیدی، سطحی رسوبی روی نماها ایجاد می کنند. در این صورت، علاوه بر اینکه نمای ساختمان ها ظاهر کدر و غیرشفافی می گیرد، روند استهلاک و خراب شدن نمای ساختمان نیز تسریع می شود. آلاینده ها و مواد معدنی صرفاً با بارش باران از بین نمی روند و در نهایت به نماها، شیشه ها و پنجره ها آسیب بیشتری می رسانند. 

نظافت منظم نمای ساختمان و استفاده از خدمات نماشویی در واقع ارزش تجاری هر ساختمانی را ارتقا می دهد. علاوه بر همه این موارد، تأثیر مثبتی روی روحیه و سلامت روانی اهالی و ساکنان ساختمان خواهد گذاشت؛ چراکه سطح دریافت نور خورشید در فضای داخلی ساختمان افزایش می یابد. استفاده از خدمات نماشویی و شست و شوی پنجره ها برای ساختمان محل کار، بهره وری کارکنان شرکت ها را به طرز چشم گیری افزایش می دهد.

مزایای خدمات کفسابی

خدمات کفسابی با استفاده از امکانات و تجهیزات ویژه ای انجام می شوند و استفاده از این خدمات علاوه بر نظافت و تأمین بهداشت منزل یا محل کار، عمر مفید کف های ساختمان ها را نیز افزایش می دهد. خدمات کفسابی برای تمیز کردن انواع مختلف کف ها به کار می رود. گاهی نظافت عادی کف، آن جلوه درخشان و دلخواه را ایجاد نمی کند یا آلودگی ها، خط و خش ها و جرم ها به شدت عمیق است؛ در این صورت، ساییدن کف با تجهیزات ویژه ضروری است. 

استفاده از خدمات کف سابی در مراکز پر رفت و آمد مانند مراکز بهداشتی و بیمارستان ها، باشگاه های ورزشی، آموزشگاه ها و... در جلوگیری از انتشار آلودگی ها و میکروب ها نقش متمایزی دارد. اگر خدمات کفسابی به صورت دوره ای و متناوب دریافت شود، در نهایت طول عمر کف های ساختمان ها افزایش می یابد و به نوعی با پرداخت هزینه به صرفه برای دریافت این دسته از خدمات، روی دارایی ها می توان به صورت بلند مدتی سرمایه گذاری کرد.

تجهیزات ویژه خدمات نماشویی و کفسابی

نیروهای سِرویک در ارائه خدمات کفسابی و نماشویی از تجهیزات ویژه ای استفاده می کنند. استفاده از ابزارها و امکانات خاص این خدمات در سرعت عمل ارائه خدمات تأثیر قابل توجهی دارد. همچنین نیروها در زمان نماشویی از تجهیزات ایمن و مطمئنی استفاده می کنند تا هیچ خسارتی در حین ارائه خدمت وارد نشود. برخی از تجهیزات نیروهای سِرویک برای ارائه این دسته از خدمات شامل موارد زیر است:  

- اسکویجی یا غلتک شیشه پاک کن

- شلنگ های فشار قوی

- اسکرابر

- کمربند

- عینک ایمنی

- طناب و مهار

- تخته های نشیمن

- ابزارهای ایمنی

- طناب

مشتری گرامی، سِرویک در تلاش است تا خدمات حرفه ای، فوری و مطمئن به شما ارائه دهد. امیدواریم با ثبت سفارش در سِرویک رضایت شما را تماماً برآورده سازیم.

نماشویی به فرایند شست و شوی انواع نماهای شیشه ای، آجری، سنگی و... گفته می شود که توسط نیرویی ماهر و با تجربۀ کار در ارتفاع و با تجهیزات مخصوص انجام می شود. 

با توجه به آلودگی های شهری خدمات نماشویی و نظافت شیشه های ساختمان به از بین بردن آلودگی ها و رسوبات کمک می کند و زیبایی ظاهری ساختمان را دوچندان می کند. علاوه بر آن، در افزایش عمر مفید نمای ساختمان و ارتقای ارزش تجاری ملک نیز تأثیر شگفت آوری دارد. به همین دلیل، امروزه، صاحبان ساختمان های بلند از نظافت شیشه و نمای ساختمان غافل نمی شوند.

نیروهای نماشویی موج نو دارای مهارت کار کردن در ارتفاع و روی داربست و همچنین استفاده از تجهیزاتی نظیر واترجت، شلنگ‎ های فشارقوی و... هستند. 

بله، همه نیروهای نماشویی و کف سابی سِرویک تحت بیمه حوادث و بیمه تامین اجتماعی قرار دارند. 

هزینه نماشویی ساختمان ها، برج ها و... با توجه به متراژ، مدل و گستردگی نما و بر اساس نظر دقیق کارشناس مشخص می شود. 

بله، نیروی نماشوی بر اساس مدل نما و جنس آن به شست و شوی آن می پردازد و به دستورالعمل های مربوطه مسلط است. 

مواد شوینده برای خدمت نماشویی توسط مشتری تامین می شود. در صورتی که مشتری تمایل داشته باشد، شرکت می تواند همه مواد لازم برای شست و شو را تهیه کند و فاکتور را به مشتری ارائه دهد. 

بله، بعد از اتمام ساختمان سازی می توان نسبت به تمیزکاری نمای ساختمان و از بین بردن آلودگی‎ های ناشی از ساخت و ساز اقدام کرد. سِرویک آماده عقد قراداد با برج ‎ها، شرکت ‎ها و مجتمع های مختلف در تهران است و برای تامین نیروی نماشوی انواع ساختمان ها و نماها آمادگی کامل دارد. 

با نظر کارشناس، زمان ارائه خدمت نماشویی مشخص می شود. با توجه به متراژ نما و کف و عواملی که مدنظر کارشناس است، مدت زمان خدمت نماشویی متغیر است.

معمولاً مشتریان ترجیح می دهند به صورت کنترات خدمت نماشویی و خدمات کف سابی را دریافت کنند ولی در صورت نیاز، به صورت ساعتی نیز امکان محاسبه هزینه ها وجود دارد. 

خدمات کف سابی به خدماتی گفته می شود که با لایه برداری تخصصی از سطح کف ساختمان انجام می شود. رسوبات، آلودگی ها و خراش و آسیب دیدگی های روی سطح کف را می توان طبق استانداردهای نظافت و با خدمات کف سابی از بین برد و کف ساختمان را درخشان، تمیز و صیقلی کرد.

کف سابی در مکان های عمومی مانند انواع ساختمان ها و مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری، شرکت ها، ادارات، آموزشگاه ها، بیمارستان ها و... اهمیت ویژه ای دارد. نگهداری کف ساختمان و محل کار با استفاده از خدمات کف سابی، علاوه بر اینکه محلی ایمن برای کارکنان و مراجعان فراهم می کند، در حفظ و نگهداری و افزایش عمر مفید کف ساختمان هم نقش مهمی دارد.

با توجه به متراژ کف و استفاده از تجهیزات ویژه و کارامد، قیمت خدمات کف سابی مشخص می شود. تیم متخصصان سِرویک با ارائه مشاوره‌های تخصصی، این امکان را برای شما مشتری محترم فراهم ‌می‌کنند تا تخمینی شفاف، دقیق و اقتصادی از هزینه‌های خدمات نماشویی و کف سابی داشته باشید. با بررسی حضوری کارشناس و البته به صورت توافقی هزینه‌های این سرویس ها محاسبه ‌می‌شود. 

پیشنهاد می شود برای کف سابی ساختمان های نوساز، بعد از آخرین مرحله نقاشی ساختمان اقدام کرد. البته قبل از مرحله نهایی نقاشی هم، بهترین زمان برای کفسابی ساختمان است. 

نمای ساختمان به مرور زمان و در اثر عوامل مختلف محیطی، آسیب می بیند و شل می شود؛ برای محکم سازی و مقاوم سازی نمای ساختمان از خدمات پیچ و رول پلاک نما استفاده می شود. اگر قسمتی از نمای ساختمان ریزش کند، می توان با استفاده از این خدمت آن را ترمیم کرد. پیچ ها مقاومت ساختمان را افزایش می دهند و فقط از فاصله بسیار نزدیک قابل مشاهده هستند. 

    • logo-samandehinamad