loadin-name
دسته بندی خدمات

br

رزرو سرای سالمندان

آسایش سالمندان در سرای سالمندان موج نو

حق طبیعی همه سالمندان است که همزمان با گذراندن سال‎ های دوران کهنسالی، زندگی باکیفیت و رضایت بخشی را سپری کنند. نگهداری از سالمندان به زمان و تخصص نیاز دارد؛ در شرایط فعلی که مشغله های زندگی روزمره اجازه نگهداری و مراقبت همه جانبه از عزیزان سالمند را نمی دهد، سرای سالمندان مکان مناسبی برای حفظ سلامت جسم و روان سالمندان عزیز است. 

سرای سالمندان موج نو با کادری متعهد، حرفه ای و مجرب در سال 1398 کار خود را شروع کرده است. این مرکز با ادغام تجربه و دانش روز در زمینه های روانشناسی و طب مخصوص سالمندان، افتخار دارد که با فراهم کردن محیطی ایده آل و ارائه خدمات درمانی، مراقبتی، تفریحی و رفاهی در خدمت سالمندان باشد. 

چرا سرای سالمندان موج نو مرکزی ایده آل برای نگهداری سالمندان است؟

این مرکز با ارائه خدمات زیر به محیطی متمایز برای مراقبت و پرستاری شبانه روزی از سلامندان تبدیل شده است:

- خدمات درمانی و مراقبتی

- خدمات پرستاری و پزشکی

- خدمات رفاهی

- خدمات تفریحی و انگیزشی

سایر مزیت ها خانه سالمندان موج نو چیست؟

این مرکز مراقبت و نگهداری از سالمندان با ایجاد فضایی شاد و آرام و امکانات رفاهی در تلاش است به بهترین نحو از سالمندان مراقبت کند تا آن ها حسی مشابه با منزل و خانواده خود را در سرای سالمندان موج نو تجربه کنند.

- حضور پرستاران حرفه ای به صورت شبانه روزی

- اتاق های راحت و اختصاصی

- اتاق مخصوص قرنطینه

- اتاق مخصوص ویزیت

- آزمایش در محل

- برنامه غذایی خاص برای هر فرد

 

با نگهداری سالمندان در سرای سالمندان موج نو خیالتان آسوده است چون تیم پرستاران دلسوز موج نو با امکانات ویژه و به صورت شبانه روزی به عزیزان سالمندتان رسیدگی می کنند. 

کارکنان مرکز نگهداری از سالمندان موج نو انواع خدمات پرستاری، درمانی، رفاهی و تفریحی را برای نگهداری از سالمندان ارائه می کنند. 

مراقبت های ویژه و شبانه روزی، انجام فعالیت های ورزشی صبحگاهی، ویزیت روزانه و هفتگی پزشک متخصص و عمومی، فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتار درمانی، معاشرت با سایر سالمندان تنها یک معرفی از مزایای خانه سالمندان موج نو است. 

برای ارتباط و تماس با کارشناسان سرای سالمندان موج نو می توانید با شماره 02177873595  تماس بگیرید و با دریافت مشاوره های رایگان، با اطمینان خاطر انتخاب کنید.

قیمت و هزینه های نگهداری از سالمند در سرای سالمندان با توجه به طول قرارداد مشخص می شود. هزینه این دسته از خدمات با ارائه مشاوره های حضوری به مشتریان این خدمت مشخص می شود. 

مرکز سالمندان موج نو آماده پذیرایی از دوستان و خانواده های سالمندان در مجموعه است. 

سِرویک خدمات پرستاری و نگهداری از سالمند را با اعزام پرستار یا مراقب سالمند به منزل ارائه می دهد. 

نزدیکان سالمند می توانند هر زمان که خواستند سالمند خود را از مجموعه بیرون ببرند. 

از هر سالمندی با هر سن و شرایطی در این مرکز نگهداری می شود. 

سرای سالمندان موج نو محیطی آرام، امن و شاد برای سالمندان است. فضای مجموعه به گونه ای است که سالمندان مشکلی در تردد و رفت و آمد راحت در مرکز نداشته باشند. همچنین با طراحی فضای سبز، محیطی شاد و دلنشین برای آن ها تدارک دیده شده است. 

در سرای سالمندان با توجه به شرایط سالمند و تمایل او، اتاق های خصوصی و عمومی در اختیارش قرار می گیرد.