loadin-name
دسته بندی خدمات

br

تشریفات و پذیرایی

برگزاری تشریفات و پذیرایی با سِرویک

امروزه با توجه به افزایش مشغله های زندگی و کمبود وقت، افراد ترجیح می دهند از خدمات معتبر استفاده کنند تا وقت خود را صرف کارهای شخصی و ضروری خود کنند. برگزاری مهمانی ها، تولدها و جشن ها به مهارت و انرژی خاصی نیاز دارد. اگر هر کسی بخواهد تمام مراحل برگزاری یک مهمانی را به تنهایی مدیریت کند، انرژی و توانی برای هم صحبتی و وقت گذرانی با مهمانان نخواهد داشت. 

نیروهای تشریفات و مجالس چه خدماتی ارائه می دهند؟

خدمات پذیرایی در منازل توسط نیروی خانم و آقا ارائه می شود. تیم تشریفات و پذیرایی سِرویک خدماتی مانند پذیرایی از مهمانان، تزیین و طراحی دکور مراسم و مهمانی را انجام می دهد. به طور کلی هر آنچه مربوط به استقبال، پذیرایی و بدرقۀ مهمانان مراسم و جشن ها مربوط می شود، در حوزه وظایف نیروهای تشریفات و مجالس سِرویک قرار دارد. 

خدمات تشریفات و پذیرایی سِرویک چه ویژگی هایی دارد؟

سِرویک با اعزام نیروی مهماندار به مجالس و مهمانی ها، خدمات حرفه ای به مشتریان این دسته از خدمات ارائه می دهد. نیروهای تشریفات سِرویک دارای تخصص لازم برای استقبال، پذیرایی و بدرقه از مهمانان مراسم هستند. قیمت خدمات تشریفات و پذیرایی سِرویک شفاف و به صرفه است. این خدمات کاملاً انعطاف پذیر هستند و با توجه به نیازهای خود می توانید از هر یک از خدمات استفاده کنید. نیروهای ارائه دهنده خدمات تشریفات و پذیرایی وقت شناس هستند و مراسم و مهمانی شما را با نظم و طبق زمان بندی موردنظر شما برگزار می کنند. سِرویک تلاش می کند مراسم شما به طرز شکوهمند و قابل قبولی برگزار شود تا رضایت حداکثری مشتریان برآورده شود. برای برگزاری انواع همایش ها، مراسم و مهمانی های خود می توانید از خدمات تشریفات و پذیرایی سِرویک استفاده کنید. 

بر اساس نوع مراسم و رسمی و غیررسمی بودن آن، نیروی تشریفات لباس فرم متناسب با مراسم و مجالس می پوشد. 

سِرویک برای انواع مراسم و مجالس جشن تولد، عروسی، همایش ها، ترحیم، گرامیداشت و... نیروی تشریفات و پذیرایی اعزام می کند. 

برای سفارش خدمات تشریفات و پذیرایی سرویک می توانید از طریق سایت و اپلیکیشن سِرویک به صورت آنلاین ثبت شفارش کنید و برای دریافت مشاوره و راهنمایی های بیشتر با شماره 02174402 تماس بگیرید. 

هزینه این دسته از خدمات سِرویک با مراجعه کارشناس سِرویک محاسبه می شود. هزینه این خدمت با توجه به تعداد ساعت کار، حجم کار، تعداد مهمانان و... به صورت توافقی و حضوری برآورد می شود. با مشاوره های تیم کارشناسان سِرویک، مشتریان از خدمات به صرفه و مطمئنی برخوردار خواهند شد.

مجلس تشریفاتی خوب و ایده آل مشتری باید طبق زمان بندی و با رعایت اصول و آداب مهمانداری و تشریفات انجام شود. نیروی تشریفات مجالس باید با اصول پذیرایی از مهمانان، استقبال و بدرقه آشنا باشد تا مراسم در نهایت رضایت انجام شود. نیروهای تشریفات با توجه به نوع مراسم و فرهنگ لباس خاص و مناسبی بپوشند و با رعایت ادب و احترام تمام بخش های مراسم را طبق زمان بندی دنبال و اجرا کنند. رعایت نکات و اصول بهداشتی در طول برگزاری مراسم نیز یکی از معیارهای مجلس تشریفاتی خوب است. 

در صورت نیاز و درخواست مشتری، تیم تشریفات سِرویک خدمات سفره آرایی و تزئین دکوراسیون با توجه به نوع مراسم را نیز ارائه می دهد. 

برای استخدام نیروی تشریفات حرفه ای و مسئولیت پذیر می توانید از طریق اپلیکیشن یا وبسایت سِرویک، سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناس سِرویک به صورت حضوری با توجه به نیاز شما، هزینه ها را برآورد کرده و قرارداد تنظیم شود. 

تشریفات مجالس اجرای مراسم و مجالس را برنامه ریزی کرده و علاوه بر ارائه خدمات، روی روند مراسم نیز نظارت می کنند. تشریفات مجالس به طور کلی شامل مراسم استقبال، مراسم پذیرایی و مراسم خداحافظی می شود. 

برای دریافت بهترین خدمات تشریفات، می توانید از طریق اپلیکیشن یا سایت سِرویک ثبت سفارش کنید. اگر به دنبال تازگی و تنوع در برگزاری مجالس و مراسم رسمی و غیررسمی خود هستید، نیروهای تشریفات سِرویک خدمات موردنظرتان را ارائه خواهند کرد. 

پرستار کودک دارای تخصص در حوزه نگهداری و پرستاری از کودک است و همه امور مربوط به کودک مانند آموزش، تغذیه، نگهداری و امور سرگرم کننده را برعهده می گیرد. 

اگر کیفیت خدمات پرستاری کودک سِرویک نظر مشتری را جلب نکند، مشتری می تواند با پشتیبانی سِرویک تماس بگیرد و با درخواست مشتری و ذکر دلایل ناراحتی و نارضایتی، نیروی جدید جایگزین خواهد شد. 

پرستاران کودک سِرویک آموزش دیده هستند و آموزش لازم را برای نگهداری از کودکان دارای بیماری های خاص را دریافت کرده اند.