loadin-name

تعمیرات لوازم خانگی

تعمیر لوازم خانگی

لوازم خانگی همیشه پرکارترین ها در هر خانه ای هستند. اگر یکی از آن ها از کار بیفتد یا مثل قبل به خوبی کار نکند، در انجام کارهای خانه با دردسر رو به رو می شویم. تصور کنید که ماشین لباسشویی، یخچال یا اجاق گازتان خراب شود، حتی یک روز هم نمی توان بدون این وسایل سر کرد. اما معمولاً وسایل پرکاربرد ممکن است خراب شوند. در چنین شرایطی، خدمات تعمیر لوازم خانگی می تواند راه حل بهینه و به صرفه ای برای مشکل شما باشد. کیفیت خدمات دریافتی برای تعمیر لوازم خانگی اهمیت بالایی دارد. برای اینکه بهترین خدمات را سفارش دهید باید بهترین متخصص را انتخاب کنید. سِرویک کار شما را به ممتازترین متخصصان تعمیر لوازم خانگی می سپارد.

خدمات تعمیر لوازم خانگی سِرویک شامل چه مواردی است؟

هر کدام از وسایل منزل نیاز به تعمیر یا سرویس و حتی نصب داشته باشد، می توانید خدمت مربوط به آن را از طریق اپلیکیشن سِرویک به آسانی سفارش دهید. متخصصان سِرویک لوازم خانگی زیر را تعمیر، سرویس یا نصب می کنند:

- تعمیر اجاق گاز

- تعمیر مایکروویو

- تعمیر جاروبرقی

- نصب و تعمیر ماشین لباسشویی

- نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی

- نصب و تعمیر هود

چرا خدمات تعمیر لوازم خانگی سِرویک را سفارش دهیم؟

سِرویک استانداردهایی بالایی را در ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی به مشتریان خود در نظر می گیرد. بهترین و مجرب ترین متخصصان برای تعمیر وسایل خانگی انتخاب و به مشتری معرفی می شوند. امتیاز هر یک از متخصصان کمک خوبی در دریافت این سرویس به شما خواهد کرد. خدمات تعمیرات لوازم خانگی سِرویک در سراسر شهر تهران در دسترس است. فقط باید از طریق اپلیکیشن به صورت کاملاً آنلاین سرویس موردنیاز خود را سفارش دهید. هریک از وسایل و لوازم منزل شما که نیاز به تعمیر داشته باشد، متخصص مربوط به آن فوراً برای ارائه خدمت در محل حاضر می شود. 

از همه مهم تر اینکه سِرویک فقط یک پل ارتباطی بین مشتری و متخصص نیست. پشتیبانی از خدمات به صورت 24 ساعته همان چیزی است که خدمات سِرویک را قابل اعتماد کرده است. 

بله، نیروی متخصص برای تعمیر و سرویس هر یک از لوازم خانگی به منزل اعزام می شود و وسایل خانگی شما را در منزل تعمیر یا سرویس می کند. 

هزینه خدمات تعمیر لوازم خانگی با نظر نیروی متخصص مشخص می شود. هزینه قطعات هم به صورت جداگانه محاسبه و فاکتور آن به مشتری ارائه می شود. 

از طریق ثبت سفارش تعمیر لوازم خانگی می توانید تعمیر انواع لوازم خانگی مانند مایکروویو، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز، جاروبرقی، یخچال و هود را به متخصص سِرویک بسپارید.

تیم متخصصان ما با ارائه مشاوره‌های تخصصی، این امکان را برای شما مشتری محترم فراهم ‌می‌کنند تا تخمینی شفاف، دقیق و به صرفه از هزینه‌های خدمات تعمیر لوازم خانگی داشته باشید. بنابراین، در فرایند ثبت سفارش این خدمت، قیمت مشخص نمی‌شود، بلکه با بررسی حضوری کارشناس و البته به صورت توافقی هزینه‌های این سرویس محاسبه ‌می‌شود. 

نیروهای متخصص تعمیر لوازم خانگی قطعات اصل و اورجینال را خریداری کرده و خدمت باکیفیت و مطمئنی ارائه می دهند.

عملکرد نیروهای سِرویک به صورت مستمر ارزیابی و رصد می شود. با توجه به سیستم امتیازدهی مشتریان به نیروها و ازریابی تخصصی تیم کارشناسان پشتیبانی سِرویک، نیروها همواره در تلاشند خدمات مطمئنی به مشتریان سِرویک ارائه کنند. 

هزینه ایاب و ذهاب بر عهده نیرو است. تنها در صورتی که بعد از اعزام و رسیدن نیرو به محل، مشتری سفارش را لغو کند، هزینه ایاب و ذهاب از سوی مشتری به نیروی متخصص پرداخت می شود. 

    • logo-samandehinamad